DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Okná a príslušenstvo
- Plastové okná
- Okno PVC s trojsklom, 865 x 535 mm, biela/antracit
Okno PVC s trojsklom, 865 x 535 mm, biela/antracit
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Okno PVC s trojsklom, 865 x 535 mm, biela/antracit3-7 dní195,52 €158,96 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Okno z PVC s trojsklom bielej/antracitovej farby s nízkym prestupom tepla je výborný spôsob, ako zabezpečiť primeranú tepelnú pohodu aj v chladných mesiacoch. Odolnosť voči plesniam vám pomôže vyhnúť sa rastu škodlivých mikroorganizmov. Schopnosť vzdať sa je ďalšou výhodou. Skontrolujte tiež sklápacie a otočné okná.
Vlastnosti a výhody
Od vlastností okien závisí nielen vzhľad miestnosti, ale aj vaše pohodlie. Vyberte si okno z PVC s trojsklom, 865 x 535 mm, biela/antracit, ktoré je veľmi odolné, takže opakované otváranie a zatváranie mu neuškodí. Možnosť ich naklápania zvyšuje ich funkčnosť. Odolnosť voči vetru a relatívne nízky prestup tepla vám zabezpečia primeraný tepelný komfort. Plastové okno biele/antracitové trojsklo s klasickým dizajnom a dyhovanou úpravou sa úspešne uplatní v modernej výstavbe. Držiak je súčasťou sady. Na výrobok sa vzťahuje 5-ročná záruka. Náš rozsiahly sortiment zahŕňa aj odporúčané okná v iných rozmeroch, vrátane výklopných okien.
- Vrátane rukoväte
- Odolné voči vetru a plesniam
- Povrchová úprava dyhovaná
- Výklopné
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 865 mm |
|---|---|
| Výška produktu | 535 mm |
| Hrúbka produktu | 97 mm |
| Zahrnuté | 1x kľučka dverí |
| Počet tabúľ | 3 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 5 rokov |
| Materiál | PVC |
| Farba | Šedá |
| Farebná skupina | Šedá |
| Hmotnosť produktu | 17,1 kg |
| Hrúbka rámu dverí | 97 mm |
| Hrúbka zasklenia | 56 mm |
| Požadovaná hĺbka otvoru v stene | 80 mm |
| Štandardné | EN 14351-1 |
| Pevné/otváracie okná | Okná sú otvorené |
| Ako otvoriť okno | Manuálny |
| Výplň medzi sklami | argón |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Upevňovacie prvky a spoje sa predávajú samostatne |
| Vrátane rukoväte | Vrátane rukoväte |
| Priepustnosť svetla (LT) | 75 % |
| Redukcia hluku | 33 dB(A) |
| Vyžaduje sa montáž | Nevyžaduje sa žiadna montáž |
| Počet pripojených kľúčov | 0 |
| Počet komôr v krídle | 4 |
| Počet komôr v profile | 4 |
| servis | Zavesené zhora |
| Vrátane žalúzií | Rolety nie sú súčasťou dodávky |
| Odolnosť voči poveternostným vplyvom | Odolnosť proti vetru |
| Odolnosť voči plesniam | Odolný voči plesniam |
| U-hodnota (tepelná izolácia) | 1,1 W/m²K |
| Tepelná vodivosť | 1,1 W/m²K |
| Hodnota solárneho faktora (SW) | 19 % |
| Prístup k zámku | Interné |
| Ochrana proti hmyzu | Bez insekticídnej ochrany |
| Kód produktu | 5908296733051 |

1850 + recenzí











