DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Okná a príslušenstvo
- Plastové okná
- Okno PVC s trojsklom, 865 x 535 mm, biele
Okno PVC s trojsklom, 865 x 535 mm, biele
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Okno PVC s trojsklom, 865 x 535 mm, biele3-7 dní158,80 €129,11 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vyklápacie okienko biele trojsklo z PVC je ponúkané s funkčnou kľučkou. Ide o výrobok odolný voči plesniam vyrobený z odolného materiálu. Navyše je vyhotovený v univerzálnej farbe. Používanie okna je bezpečné vďaka sklápaniu. Trojsklená štruktúra mu zabezpečuje veľmi dobrú odolnosť voči vetru.
Vlastnosti a výhody
V komerčnej výstavbe budete potrebovať výklopné okno z PVC s trojsklom, 865 x 535 mm, biele. Ide o produkt, ktorý vám umožní zabezpečiť lepšie slnečné svetlo vo vnútri budovy. To vám umožní znížiť účty za elektrinu. Tento produkt je ponúkaný s rukoväťou. Prvok zaisťuje pohodlné používanie tohto výklopného okna. Vyklápacie okno z PVC s trojsklom bielej farby je vyrobené z PVC. Materiál je teda odolný voči plesniam. Je odolný aj voči silnému vetru. Výrobok je dokončený hladko a v bielej farbe. Vďaka tomu ho ľahko zladíte s akoukoľvek farbou fasády. Určite si pozrite ponuku predajní Castorama. Nájdete u nás iné veľkosti a farby okien, ale aj krídiel balkónov a terás.
- Vrátane rukoväte
- Odolné voči vetru a plesniam
- Hladká povrchová úprava
- Výklopné
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 865 mm |
|---|---|
| Výška produktu | 535 mm |
| Hrúbka produktu | 97 mm |
| Zahrnuté | 1x kľučka dverí |
| Počet tabúľ | 3 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 5 rokov |
| Materiál | PVC |
| Farba | biely |
| Farebná skupina | biely |
| Hmotnosť produktu | 16,2 kg |
| Hrúbka rámu dverí | 97 mm |
| Hrúbka zasklenia | 56 mm |
| Požadovaná hĺbka otvoru v stene | 80 mm |
| Štandardné | EN 14351-1 |
| Pevné/otváracie okná | Okná sú otvorené |
| Ako otvoriť okno | Manuálny |
| Výplň medzi sklami | argón |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Upevňovacie prvky a spoje sa predávajú samostatne |
| Vrátane rukoväte | Vrátane rukoväte |
| Priepustnosť svetla (LT) | 75 % |
| Redukcia hluku | 33 dB(A) |
| Vyžaduje sa montáž | Nevyžaduje sa žiadna montáž |
| Počet pripojených kľúčov | 0 |
| Počet komôr v krídle | 4 |
| Počet komôr v profile | 4 |
| servis | Zavesené zhora |
| Vrátane žalúzií | Rolety nie sú súčasťou dodávky |
| Odolnosť voči poveternostným vplyvom | Odolnosť proti vetru |
| Odolnosť voči plesniam | Odolný voči plesniam |
| U-hodnota (tepelná izolácia) | 1,1 W/m²K |
| Tepelná vodivosť | 1,1 W/m²K |
| Hodnota solárneho faktora (SW) | 19 % |
| Prístup k zámku | Interné |
| Ochrana proti hmyzu | Bez insekticídnej ochrany |
| Kód produktu | 5908296733013 |

1850 + recenzí











