DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Okná a príslušenstvo
- Plastové okná
- Okno z PVC s dvojitým sklom, 1165 x 835 mm, biela/antracit
Okno z PVC s dvojitým sklom, 1165 x 835 mm, biela/antracit
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Okno z PVC s dvojitým sklom, 1165 x 835 mm, biela/antracit3-7 dní218,12 €177,33 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Okno z PVC s dvojitým sklom bielej/antracitovej farby je veľmi funkčný produkt, ktorý dobre poslúži v stavebníctve. Okno je vyrobené z odolného materiálu. Zaručuje odolnosť voči plesniam. Tento produkt je tiež odolný voči vetru. Sada obsahuje aj veľmi praktické madlo, ktoré pasuje na výklopné dvere.
Vlastnosti a výhody
Výklopné okno využijete nielen v podkroví. Tento produkt možno nájdete aj na iných miestach a v rôznych typoch budov. Dvojité PVC okno 1165 x 835 mm biela/antracit je predovšetkým veľmi odolný stavebný prvok. Boli vyrobené z PVC. Materiál je odolný voči plesniam. Bielo/antracitové dvojsklo z PVC je navyše odolné voči vetru. Môže za to najmä konštrukcia s dvojitým zasklením. Sivá povrchová úprava bude dokonalá najmä pre moderné budovy. Môžete otvoriť okno, aby sa interiér dostal von. Zároveň zaisťuje bezpečné používanie tohto produktu. Predajne Castorama ponúkajú iné veľkosti okien a veľký výber dostupných farieb.
- Vrátane rukoväte
- Odolné voči vetru a plesniam
- Povrchová úprava dyhovaná
- Výklopné
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 1165 mm |
|---|---|
| Výška produktu | 835 mm |
| Hrúbka produktu | 87 mm |
| Zahrnuté | 1x kľučka dverí |
| Počet tabúľ | 2 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 5 rokov |
| Materiál | PVC |
| Farba | Šedá |
| Farebná skupina | Šedá |
| Hmotnosť produktu | 28,8 kg |
| Hrúbka rámu dverí | 70 mm |
| Hrúbka zasklenia | 23 mm |
| Požadovaná hĺbka otvoru v stene | 70 mm |
| Štandardné | EN 14351-1 |
| Pevné/otváracie okná | Okná sú otvorené |
| Ako otvoriť okno | Manuálny |
| Výplň medzi sklami | argón |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Upevňovacie prvky a spoje sa predávajú samostatne |
| Vrátane rukoväte | Vrátane rukoväte |
| Priepustnosť svetla (LT) | 82 % |
| Redukcia hluku | 34 dB(A) |
| Vyžaduje sa montáž | Nevyžaduje sa žiadna montáž |
| Počet pripojených kľúčov | 0 |
| Počet komôr v krídle | 6 |
| Počet komôr v profile | 6 |
| servis | Zavesené zhora |
| Vrátane žalúzií | Rolety nie sú súčasťou dodávky |
| Odolnosť voči poveternostným vplyvom | Odolnosť proti vetru |
| Odolnosť voči plesniam | Odolný voči plesniam |
| U-hodnota (tepelná izolácia) | 1,3 W/m²K |
| Tepelná vodivosť | 1,3 W/m²K |
| Hodnota solárneho faktora (SW) | 34 % |
| Prístup k zámku | Interné |
| Ochrana proti hmyzu | Bez insekticídnej ochrany |
| Kód produktu | 5908296732993 |

1850 + recenzí











