DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Okná a príslušenstvo
- Plastové okná
- Okno z PVC s dvojitým sklom, 865 x 535 mm, biela/antracit
Okno z PVC s dvojitým sklom, 865 x 535 mm, biela/antracit
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Okno z PVC s dvojitým sklom, 865 x 535 mm, biela/antracit3-7 dní158,80 €129,11 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Dvojité PVC okno v bielo/antracitovom preskle je efektívnym spôsobom ukončenia okenného otvoru. V prípade potreby vám umožní vpustiť do miestnosti trochu vzduchu. Vďaka vyrobeniu z odolného polyvinylchloridu je okno odolné voči rozvoju mikroorganizmov. Veľmi ľahko sa udržiava v čistote a dyhovaná úprava mu dodáva estetický vzhľad.
Vlastnosti a výhody
Vyberte si okná, s ktorými budete spokojní dlhé roky! Okno z PVC s dvojitým zasklením, 865 x 535 mm, biela/antracitová, vám umožní vychutnať si tesné a estetické ukončenie okenného otvoru. Odolnosť voči plesniam zabraňuje rastu mikroorganizmov. Relatívne nízka hodnota súčiniteľa prestupu tepla zaručuje tepelnú pohodu aj v chladnejších mesiacoch a pomáha znižovať aj náklady na vykurovanie. Okno z PVC s dvojitým zasklením bielej/antracitovej farby je vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý sa nedeformuje a časom nemení farbu. Ľahko sa dôkladne čistia. Držiak je súčasťou sady. Prezrite si aj iné modely okien z PVC, napríklad sklápacie a otočné a trojsklo pre ešte väčšie úspory tepla.
- Vrátane rukoväte
- Odolné voči vetru a plesniam
- Povrchová úprava dyhovaná
- Výklopné
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 865 mm |
|---|---|
| Výška produktu | 535 mm |
| Hrúbka produktu | 87 mm |
| Zahrnuté | 1x kľučka dverí |
| Počet tabúľ | 2 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 5 rokov |
| Materiál | PVC |
| Farba | Šedá |
| Farebná skupina | Šedá |
| Hmotnosť produktu | 16,1 kg |
| Hrúbka rámu dverí | 70 mm |
| Hrúbka zasklenia | 23 mm |
| Požadovaná hĺbka otvoru v stene | 70 mm |
| Štandardné | EN 14351-1 |
| Pevné/otváracie okná | Okná sú otvorené |
| Ako otvoriť okno | Manuálny |
| Výplň medzi sklami | argón |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Upevňovacie prvky a spoje sa predávajú samostatne |
| Vrátane rukoväte | Vrátane rukoväte |
| Priepustnosť svetla (LT) | 82 % |
| Redukcia hluku | 34 dB(A) |
| Vyžaduje sa montáž | Nevyžaduje sa žiadna montáž |
| Počet pripojených kľúčov | 0 |
| Počet komôr v krídle | 6 |
| Počet komôr v profile | 6 |
| servis | Zavesené zhora |
| Vrátane žalúzií | Rolety nie sú súčasťou dodávky |
| Odolnosť voči poveternostným vplyvom | Odolnosť proti vetru |
| Odolnosť voči plesniam | Odolný voči plesniam |
| U-hodnota (tepelná izolácia) | 1,4 W/m²K |
| Tepelná vodivosť | 1,4 W/m²K |
| Hodnota solárneho faktora (SW) | 24 % |
| Prístup k zámku | Interné |
| Ochrana proti hmyzu | Bez insekticídnej ochrany |
| Kód produktu | 5908296732979 |

1850 + recenzí











