DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Okná a príslušenstvo
- Okpol Ceres PVC strešné okno 78 x 118 cm 0,83 W/m2K
Okpol Ceres PVC strešné okno 78 x 118 cm 0,83 W/m2K
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Okpol Ceres PVC strešné okno 78 x 118 cm 0,83 W/m2Kna dopyt414 €336,59 € bez DPH
Pri kúpe produktu je potrebné zvoliť a uhradiť paletovú prepravu.
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vhodné osvetlenie a tepelnú izoláciu zabezpečí strešné okno Okpol Ceres PVC. Ideálne pre inštaláciu v podkroví. Má ideálne vlastnosti, ktoré sa premietajú do pohodlia členov domácnosti. Zabraňujú tepelným stratám v zime a v lete nevykúria miestnosť. Navyše je tento model vyrobený z troch skiel a možno ho voľne otáčať.
Vlastnosti a výhody
Moderné strešné okno Okpol Ceres PVC 78 x 118 cm 0,83 W/m2K je vhodné na montáž do podkrovia. Jeho hlavnou výhodou sú tepelnoizolačné vlastnosti. Zabraňuje tepelným stratám v zime. V lete to zase nevedie k nadmernému vykurovaniu miestnosti. Konštrukcia má zvýšenú odolnosť proti vlhkosti, takže sa nemusíte obávať jej poškodenia vplyvom vonkajších faktorov. Tento model je možné efektívne inštalovať v pasívnych domoch. Je to spôsobené jeho zvýšenými tepelnoizolačnými parametrami. Okrem toho potláča vonkajší hluk a má výnimočnú tesnosť. PVC strešné okno Okpol Ceres je vybavené funkciou mikrovýklopu. To chráni pred náhlym otvorením. Navyše do interiéru rýchlo vpustíte čerstvý vzduch. Pozrite si aj ďalšie modely v našej ponuke.
- Zabraňuje tepelným stratám v zime
- V lete chráni miestnosť pred nadmerným teplom
- Zvýšená odolnosť proti vlhkosti
- Zvýšené statické a tepelnoizolačné parametre okna
- Prívod vzduchu umožňuje voľné prúdenie čerstvého vzduchu
- Zvýšená redukcia hluku a tesnosť okien
- Funkcia mikronaklápania chráni pred nechceným otvorením
- Otočné okno s centrálnou osou otáčania
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 780 mm |
|---|---|
| Výška produktu | 1180 mm |
| Hrúbka produktu | 170 mm |
| U-hodnota (tepelná izolácia) | 0,83 W/m²K |
| Typ skla | Trojsklo s tvrdeným sklom na vonkajšej strane, 2 low-e nátery, 2 teplé rámy |
| Akýsi balík | Kus |
| Materiál | Hliník a PVC |
| Farba | PVC stolárske výrobky - biela; plech - grafit |
| Farebná skupina | Šedá |
| Hmotnosť produktu | 46 kg |
| Zahrnuté | Skrutky, montážne rohy, montážny návod |
| Kód produktu | 5901591190635 |

1850 + recenzí











