DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Okná a príslušenstvo
- Plastové okná
- PVC krídlo + výklopné okno 1465 x 1135 mm asymetrické biele/antracitové
PVC krídlo + výklopné okno 1465 x 1135 mm asymetrické biele/antracitové
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
PVC krídlo + výklopné okno 1465 x 1135 mm asymetrické biele/antracitové3-7 dní350,61 €285,05 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Asymetrické biele/antracitové otočno-sklopné PVC okno vám umožní užívať si tepelnú pohodu každý deň po mnoho rokov. Vďaka vysokej odolnosti voči plesniam neumožňujú rozvoj škodlivých mikroorganizmov. Sivý, dyhovaný povrch pôsobí dlho elegantne. Pozrite si aj ostatné modely.
Vlastnosti a výhody
Postarajte sa o správnu úpravu okenných otvorov a ušetríte na kúrení dlhé roky! PVC otočno-sklopné okno 1465 x 1135 mm, asymetrické biela/antracitová, je výbornou voľbou, ak vám záleží na vysokej kvalite. Trojsklená konštrukcia dokonale izoluje proti chladu a vetru a zaisťuje príjemnú teplotu vo vnútri budovy bez ohľadu na ročné obdobie. Okná tiež dokonale stlmia hluk z ulice a zaručia vám pokojný pobyt. Asymetrické biele/antracitové otočné + otočno-sklopné PVC okno je vyrobené z odolného PVC materiálu potiahnutého dyhou, ktorá dodáva eleganciu. V prípade potreby môžete okno otvoriť dokorán alebo len mierne pootvorené. Pozrite si aj ďalšie odporúčané modely tesných okien.
- Vrátane rukoväte
- Odolné voči vetru a plesniam
- Vysoká akustická a tepelná izolácia
- Povrchová úprava dyhovaná
- Otáčanie-naklápanie + len otáčanie
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 1135 mm |
|---|---|
| Výška produktu | 1465 mm |
| Hrúbka produktu | 87 mm |
| Zahrnuté | Rukoväte |
| Počet tabúľ | 2 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 5 rokov |
| Materiál | PVC |
| Farba | Šedá |
| Farebná skupina | Šedá |
| Hmotnosť produktu | 50,8 kg |
| Hrúbka rámu dverí | 87 mm |
| Požadovaná hĺbka otvoru v stene | 70 mm |
| Pevné/otváracie okná | Okná sú otvorené |
| Ako otvoriť okno | Manuálny |
| Výplň medzi sklami | argón |
| Vrátane rukoväte | Vrátane rukoväte |
| Priepustnosť svetla (LT) | 82 % |
| Redukcia hluku | 34 dB(A) |
| Vyžaduje sa montáž | Nevyžaduje sa žiadna montáž |
| Počet pripojených kľúčov | 0 |
| servis | Nakloňte a otočte doprava |
| Vrátane žalúzií | Rolety nie sú súčasťou dodávky |
| Odolnosť voči poveternostným vplyvom | Odolnosť proti vetru |
| Odolnosť voči plesniam | Odolný voči plesniam |
| U-hodnota (tepelná izolácia) | 1,4 W/m²K |
| Tepelná vodivosť | 1,4 W/m²K |
| Hodnota solárneho faktora (SW) | 33 % |
| Prístup k zámku | Interné |
| Ochrana proti hmyzu | Bez insekticídnej ochrany |
| Kód produktu | 5908296734669 |

1850 + recenzí











