DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Okná a príslušenstvo
- Plastové okná
- PVC otočno-sklopné okno, dvojité zasklenie, 1465 x 1135 mm, symetrické biele/antracitové
PVC otočno-sklopné okno, dvojité zasklenie, 1465 x 1135 mm, symetrické biele/antracitové
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
PVC otočno-sklopné okno, dvojité zasklenie, 1465 x 1135 mm, symetrické biele/antracitové3-7 dní350,61 €285,05 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Otáčavo-sklopné dvojsklo symetrické biele/antracitové PVC okno sa vyznačuje vysokou tesnosťou a odolnosťou proti vetru. Vďaka tomu si budete môcť užívať teplo aj v tých najchladnejších mesiacoch. Dyhovaná úprava im dodáva eleganciu a robí okno skvelým vzhľadom na dlhé roky.
Vlastnosti a výhody
Tesné okná vám zabezpečia nielen tepelnú pohodu v každom ročnom období, ale aj veľkú úsporu. Otáčavo-sklopné PVC okno, dvojsklo, 1465 x 1135 mm, symetrická biela/antracitová, dokonale zadržiava teplo v miestnosti, čím výrazne zníži náklady na vykurovanie. Okrem toho sa vyznačuje výbornou odolnosťou voči plesniam, čím sa znižuje riziko rozvoja nežiaducich mikroorganizmov. Symetrické biele/antracitové dvojsklo PVC otočné + otočno-sklopné okno vyniká vynikajúcimi vlastnosťami a elegantným vzhľadom. Povrch pokrytý dyhou originálnej farby bude vyzerať skvele po dlhú dobu. Prezrite si aj ďalšie varianty PVC okien - naša ponuka obsahuje modely rôznych veľkostí.
- Vrátane rukoväte
- Odolné voči vetru a plesniam
- Povrchová úprava dyhovaná
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 1460 mm |
|---|---|
| Výška produktu | 1135 mm |
| Hrúbka produktu | 87 mm |
| Zahrnuté | 1x kľučka dverí |
| Počet tabúľ | 2 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 5 rokov |
| Materiál | PVC |
| Farba | Šedá |
| Farebná skupina | Šedá |
| Hmotnosť produktu | 50,7 kg |
| Hrúbka rámu dverí | 70 mm |
| Hrúbka zasklenia | 23 mm |
| Požadovaná hĺbka otvoru v stene | 70 mm |
| Štandardné | EN 14351-1 |
| Pevné/otváracie okná | Okná sú otvorené |
| Ako otvoriť okno | Manuálny |
| Výplň medzi sklami | argón |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Upevňovacie prvky a spoje sa predávajú samostatne |
| Vrátane rukoväte | Vrátane rukoväte |
| Priepustnosť svetla (LT) | 82 % |
| Redukcia hluku | 34 dB(A) |
| Vyžaduje sa montáž | Nevyžaduje sa žiadna montáž |
| Počet pripojených kľúčov | 0 |
| Počet komôr v krídle | 6 |
| Počet komôr v profile | 6 |
| servis | Nakloňte a otočte, doprava a doľava |
| Vrátane žalúzií | Rolety nie sú súčasťou dodávky |
| Odolnosť voči poveternostným vplyvom | Odolnosť proti vetru |
| Odolnosť voči plesniam | Odolný voči plesniam |
| U-hodnota (tepelná izolácia) | 1,4 W/m²K |
| Tepelná vodivosť | 1,4 W/m²K |
| Hodnota solárneho faktora (SW) | 33 % |
| Prístup k zámku | Interné |
| Ochrana proti hmyzu | Bez insekticídnej ochrany |
| Kód produktu | 5908296733310 |

1850 + recenzí











