DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Okná a príslušenstvo
- Plastové okná
- PVC otočno-sklopné okno, dvojité zasklenie, 1465 x 1435 mm, asymetrické biele/antracitové
PVC otočno-sklopné okno, dvojité zasklenie, 1465 x 1435 mm, asymetrické biele/antracitové
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
PVC otočno-sklopné okno, dvojité zasklenie, 1465 x 1435 mm, asymetrické biele/antracitové3-7 dní361,73 €294,09 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Otáčavo-sklopné, dvojsklo, asymetrické biele/antracitové PVC okno je skvelou voľbou pre väčšinu komerčných budov. Výrobok je odolný voči vetru a vlhkosti a okrem tepelnej izolácie poskytuje aj dodatočnú akustickú izoláciu. Prvok je vyrobený z troch tabúľ a dyhovaného rámu z polyvinylchloridu.
Vlastnosti a výhody
Zaujíma vás, ktorým prvkom konštrukcie domu by ste mali venovať pozornosť, aby ste si zaistili nízke účty za kúrenie? Veľmi dôležitým prvkom je PVC otočné + výklopné dvojsklo 1465 x 1435 mm, asymetrické biele/antracitové, ktoré ochráni pred tepelnými stratami. Rám z polyvinylchloridu je odolný, odolný voči mechanickému poškodeniu a ľahko sa čistí. Dyhovaná povrchová úprava dodáva produktu skvelý vzhľad a antracitová farba sa perfektne hodí do moderných štýlov izieb. Otáčavo-sklopné, dvojsklo, asymetrické bielo/antracitové PVC okno je produkt vybavený dvoma sklami. Vďaka tomu zaručuje nielen tepelnú, ale aj akustickú izoláciu. Okno je odolné voči plesniam a vetru. Pozrite si aj ďalšie modely dostupné v rade.
- Vrátane rukoväte
- Odolné voči vetru a plesniam
- Vysoká akustická a tepelná izolácia
- Povrchová úprava dyhovaná
- Otočenie a otočenie + otočenie a naklonenie
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 1435 mm |
|---|---|
| Výška produktu | 1465 mm |
| Hrúbka produktu | 87 mm |
| Zahrnuté | Rukoväte |
| Počet tabúľ | 2 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 5 rokov |
| Materiál | PVC |
| Farba | Šedá |
| Farebná skupina | Šedá |
| Hmotnosť produktu | 61,9 kg |
| Hrúbka rámu dverí | 87 mm |
| Požadovaná hĺbka otvoru v stene | 70 mm |
| Pevné/otváracie okná | Okná sú otvorené |
| Ako otvoriť okno | Manuálny |
| Výplň medzi sklami | argón |
| Vrátane rukoväte | Vrátane rukoväte |
| Priepustnosť svetla (LT) | 82 % |
| Redukcia hluku | 35 dB(A) |
| Vyžaduje sa montáž | Nevyžaduje sa žiadna montáž |
| Počet pripojených kľúčov | 0 |
| servis | Nakloňte a otočte doprava |
| Vrátane žalúzií | Rolety nie sú súčasťou dodávky |
| Odolnosť voči poveternostným vplyvom | Odolnosť proti vetru |
| Odolnosť voči plesniam | Odolný voči plesniam |
| U-hodnota (tepelná izolácia) | 1,4 W/m²K |
| Tepelná vodivosť | 1,4 W/m²K |
| Hodnota solárneho faktora (SW) | 35 % |
| Prístup k zámku | Interné |
| Ochrana proti hmyzu | Bez insekticídnej ochrany |
| Kód produktu | 5908296734706 |

1850 + recenzí











