DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Okná a príslušenstvo
- Plastové okná
- PVC otočno-sklopné okno, trojsklo, 1465 x 1135 mm, asymetrické, biele
PVC otočno-sklopné okno, trojsklo, 1465 x 1135 mm, asymetrické, biele
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
PVC otočno-sklopné okno, trojsklo, 1465 x 1135 mm, asymetrické, biele3-7 dní361,73 €294,09 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Otočné a sklopné, trojsklo, asymetrické biele PVC okno je vynikajúcou voľbou pre váš domov alebo kanceláriu. Výrobok poskytne vášmu interiéru veľkú dávku prirodzeného svetla. Okno môžete otvárať alebo len vyklápať, čo zabezpečí dobrú cirkuláciu vzduchu. Výrobok je odolný voči vetru a plesniam. Ak si vyberiete prezentované okno, dostanete aj kľučky.
Vlastnosti a výhody
Denné svetlo podporuje koncentráciu, zlepšuje pohodu a dodáva miestnostiam dojem priestrannosti. To všetko dosiahnete inštaláciou PVC otočného + otočno-sklopného trojskla 1465 × 1135 mm asymetrického bieleho okna do vášho bytu alebo kancelárie. Veľké okná poskytnú značné množstvo prirodzeného svetla. Na vetranie miestnosti môžete otvoriť krídla. Ak je vonku príliš chladno na otvorenie okna, otvorte jednu jeho časť. Interiér tak nevychladíte a zabezpečíte prístup čerstvého vzduchu. Otáčavo-sklopné, trojsklo, asymetrické biele PVC okno je tesné, čo potvrdzuje nízky súčiniteľ prestupu tepla. Výrobok je odolný voči plesniam a škodlivým poveternostným vplyvom. Rukoväte sú súčasťou sady. Naša ponuka zahŕňa okná rôznych rozmerov.
- Vrátane rukoväte
- Odolné voči vetru a plesniam
- Hladká povrchová úprava
- Nakloňte a otočte
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 1465 mm |
|---|---|
| Výška produktu | 1135 mm |
| Hrúbka produktu | 97 mm |
| Zahrnuté | Rukoväte |
| Počet tabúľ | 3 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 5 rokov |
| Materiál | PVC |
| Farba | biely |
| Farebná skupina | biely |
| Hmotnosť produktu | 52,1 kg |
| Hrúbka rámu dverí | 97 mm |
| Hrúbka zasklenia | 56 mm |
| Požadovaná hĺbka otvoru v stene | 80 mm |
| Štandardné | EN 14351-1 |
| Pevné/otváracie okná | Okná sú otvorené |
| Ako otvoriť okno | Manuálny |
| Výplň medzi sklami | argón |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Upevňovacie prvky a spoje sa predávajú samostatne |
| Vrátane rukoväte | Vrátane rukoväte |
| Priepustnosť svetla (LT) | 75 % |
| Redukcia hluku | 33 dB(A) |
| Vyžaduje sa montáž | Nevyžaduje sa žiadna montáž |
| Počet pripojených kľúčov | 0 |
| Počet komôr v krídle | 4 |
| Počet komôr v profile | 4 |
| servis | Nakloňte a otočte doprava |
| Vrátane žalúzií | Rolety nie sú súčasťou dodávky |
| Odolnosť voči poveternostným vplyvom | Odolnosť proti vetru |
| Odolnosť voči plesniam | Odolný voči plesniam |
| U-hodnota (tepelná izolácia) | 0,99 W/m²K |
| Tepelná vodivosť | 0,99 W/m²K |
| Hodnota solárneho faktora (SW) | 26 % |
| Prístup k zámku | Interné |
| Ochrana proti hmyzu | Bez insekticídnej ochrany |
| Kód produktu | 5908296733457 |

1850 + recenzí











