DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Okná a príslušenstvo
- Plastové okná
- PVC otočno-sklopné okno, trojsklo, 1465 x 1435 mm, symetrické, biele
PVC otočno-sklopné okno, trojsklo, 1465 x 1435 mm, symetrické, biele
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
PVC otočno-sklopné okno, trojsklo, 1465 x 1435 mm, symetrické, biele3-7 dní425,61 €346,03 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Otočné a výklopné, trojsklo, symetrické biele PVC okno môžete použiť na osvetlenie vášho bytu alebo kancelárie slnečným žiarením. Výrobok je vybavený dvoma otváracími krídelkami, z ktorých jedno má aj mechanizmus, ktorý umožňuje jeho sklápanie. Okno sa predáva v sete s kľučkami. Výrobok je odolný voči vetru a plesniam.
Vlastnosti a výhody
PVC otočno-sklopné symetrické biele okno s trojsklom 1465 × 1435 mm je výbornou voľbou do bytov a komerčných budov. Vďaka nej budú vaše interiéry presvetlené slnečnými lúčmi. Prirodzené svetlo je zdravé pre oči a podporuje koncentráciu a pohodu. Svetlé interiéry pôsobia väčšie a priestrannejšie. Otočné a sklopné, trojsklo, symetrické biele PVC okno je tiež spôsob, ako zabezpečiť prístup k čerstvému vzduchu bohatému na kyslík. Je lepšie pracovať, odpočívať a zaspávať v dobre vetraných miestnostiach. Okno môžete otvoriť alebo sklopiť. Priložené rukoväte vám s tým pomôžu. Výrobok má nízky koeficient prestupu tepla, takže poskytuje dobrú tepelnú izoláciu. Okno je odolné voči vetru a plesniam.
- Vrátane rukoväte
- Odolné voči vetru a plesniam
- Hladká povrchová úprava
- Nakloňte a otočte
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 1465 mm |
|---|---|
| Výška produktu | 1435 mm |
| Hrúbka produktu | 97 mm |
| Zahrnuté | 1x kľučka dverí |
| Počet tabúľ | 3 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 5 rokov |
| Materiál | PVC |
| Farba | biely |
| Farebná skupina | biely |
| Hmotnosť produktu | 64,4 kg |
| Hrúbka rámu dverí | 97 mm |
| Hrúbka zasklenia | 56 mm |
| Požadovaná hĺbka otvoru v stene | 80 mm |
| Štandardné | EN 14351-1 |
| Pevné/otváracie okná | Okná sú otvorené |
| Ako otvoriť okno | Manuálny |
| Výplň medzi sklami | argón |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Upevňovacie prvky a spoje sa predávajú samostatne |
| Vrátane rukoväte | Vrátane rukoväte |
| Priepustnosť svetla (LT) | 75 % |
| Redukcia hluku | 33 dB(A) |
| Vyžaduje sa montáž | Nevyžaduje sa žiadna montáž |
| Počet pripojených kľúčov | 0 |
| Počet komôr v krídle | 4 |
| Počet komôr v profile | 4 |
| servis | Nakloňte a otočte, doprava a doľava |
| Vrátane žalúzií | Rolety nie sú súčasťou dodávky |
| Odolnosť voči poveternostným vplyvom | Odolnosť proti vetru |
| Odolnosť voči plesniam | Odolný voči plesniam |
| U-hodnota (tepelná izolácia) | 1W/m²K |
| Tepelná vodivosť | 1W/m²K |
| Hodnota solárneho faktora (SW) | 28 % |
| Prístup k zámku | Interné |
| Ochrana proti hmyzu | Bez insekticídnej ochrany |
| Kód produktu | 5908296733365 |

1850 + recenzí











