DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Okná a príslušenstvo
- Plastové okná
- PVC otočno-sklopné okno, trojsklo, 1765 x 1435 mm, symetrické biele/antracitové
PVC otočno-sklopné okno, trojsklo, 1765 x 1435 mm, symetrické biele/antracitové
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
PVC otočno-sklopné okno, trojsklo, 1765 x 1435 mm, symetrické biele/antracitové3-7 dní583,94 €474,75 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Otáčavo-sklopné, trojsklo, symetrické biele/antracitové PVC okno je dokonalým spôsobom, ako poskytnúť obytným a kancelárskym priestorom veľké množstvo prirodzeného svetla. Produkt môžete otvoriť dokorán alebo nakloniť jednu jeho časť, čím získate prístup k čerstvému okysličenému vzduchu. Okno je odolné voči plesniam a vetru. Súčasťou sady sú aj úchytky.
Vlastnosti a výhody
Svetlé, slnkom presvetlené miestnosti pôsobia väčšie, dodávajú energiu a podporujú koncentráciu. Ak vám záleží na priateľskej mikroklíme vo vašich interiéroch, vyberte si PVC otočné okno s trojsklom, 1765 × 1435 mm, symetrické, biele/antracitové. Produkt s veľmi veľkými oknami poskytne veľa prirodzeného svetla. Okno môžete otvoriť dokorán alebo ho nakloniť. Zabezpečíte tak cirkuláciu vzduchu v miestnosti, čo zabraňuje rastu húb a plesní a priaznivo pôsobí na okysličenie organizmu a mozgové funkcie. PVC otočno-sklopné trojsklo symetrické biele/antracitové okno je odolné voči plesniam. Pevný rám a tabuľa s trojitým sklom zaisťujú, že výrobok nespôsobuje veľké tepelné straty. Potvrdzuje to nízka miera permeácie.
- Vrátane rukoväte
- Odolné voči vetru a plesniam
- Povrchová úprava dyhovaná
- Nakloňte a otočte
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 1765 mm |
|---|---|
| Výška produktu | 1435 mm |
| Hrúbka produktu | 97 mm |
| Zahrnuté | 1x kľučka dverí |
| Počet tabúľ | 3 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 5 rokov |
| Materiál | PVC |
| Farba | Šedá |
| Farebná skupina | Šedá |
| Hmotnosť produktu | 79,7 kg |
| Hrúbka rámu dverí | 97 mm |
| Hrúbka zasklenia | 56 mm |
| Požadovaná hĺbka otvoru v stene | 80 mm |
| Štandardné | EN 14351-1 |
| Pevné/otváracie okná | Okná sú otvorené |
| Ako otvoriť okno | Manuálny |
| Výplň medzi sklami | argón |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Upevňovacie prvky a spoje sa predávajú samostatne |
| Vrátane rukoväte | Vrátane rukoväte |
| Priepustnosť svetla (LT) | 75 % |
| Redukcia hluku | 33 dB(A) |
| Vyžaduje sa montáž | Nevyžaduje sa žiadna montáž |
| Počet pripojených kľúčov | 0 |
| Počet komôr v krídle | 4 |
| Počet komôr v profile | 4 |
| servis | Nakloňte a otočte, doprava a doľava |
| Vrátane žalúzií | Rolety nie sú súčasťou dodávky |
| Odolnosť voči poveternostným vplyvom | Odolnosť proti vetru |
| Odolnosť voči plesniam | Odolný voči plesniam |
| U-hodnota (tepelná izolácia) | 0,92 W/m²K |
| Tepelná vodivosť | 0,92 W/m²K |
| Hodnota solárneho faktora (SW) | tridsať percent |
| Prístup k zámku | Interné |
| Ochrana proti hmyzu | Bez insekticídnej ochrany |
| Kód produktu | 5908296733440 |

1850 + recenzí











