DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Okná a príslušenstvo
- Plastové okná
- PVC otočno-sklopné okno, trojsklo, 1765 x 2095 mm, symetrické biele/antracitové
PVC otočno-sklopné okno, trojsklo, 1765 x 2095 mm, symetrické biele/antracitové
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
PVC otočno-sklopné okno, trojsklo, 1765 x 2095 mm, symetrické biele/antracitové3-7 dní847,83 €689,29 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Otáčavo-sklopné trojsklo symetrické biele/antracitové PVC okno je riešením odporúčaným predovšetkým do obytných interiérov. Táto sada vyzerá skvele a je tiež mimoriadne funkčná. Systém s trojitým zasklením chráni pred nadmernými zvukmi zvonku. Sivá dyhovaná úprava dodáva oknám jedinečný charakter.
Vlastnosti a výhody
Tesnosť okien má výrazný vplyv na vnútornú teplotu a na to, aké vysoké budú vaše účty za kúrenie. Otáčavo-sklopné PVC okno, trojsklo, 1765 x 2095 mm, symetrické biele/antracitové, je riešením, ktoré je ideálne pre obytné a kancelárske budovy. Štruktúra troch skiel bola pripravená v ráme z polyvinylchloridu. Vďaka tomu má nízku tepelnú priepustnosť a navyše poskytuje dobrú ochranu proti vetru. PVC otočné + výklopné trojsklo symetrické biele/antracitové okno je riešením s dyhovanou povrchovou úpravou. Je odolný voči plesniam a zároveň mimoriadne estetický vďaka sivej farbe. Sada obsahuje aj madlo. Pozrite si aj ďalšie modely okien dostupné v sortimente predajne.
- Vrátane rukoväte
- Odolné voči vetru a plesniam
- Povrchová úprava dyhovaná
- Tepelná priepustnosť referenčného okna 1230 x 1480 mm je 0,82 W/m2K
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 1765 mm |
|---|---|
| Výška produktu | 2095 mm |
| Hrúbka produktu | 97 mm |
| Počet tabúľ | 3 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Materiál | PVC |
| Farba | Šedá |
| Farebná skupina | Šedá |
| Hmotnosť produktu | 113,3 kg |
| Vrátane rukoväte | Vrátane rukoväte |
| servis | Nakloňte a otočte, doprava a doľava |
| Odolnosť voči poveternostným vplyvom | Odolnosť proti vetru |
| Odolnosť voči plesniam | Odolný voči plesniam |
| U-hodnota (tepelná izolácia) | 0,87 W/m²K |
| Tepelná vodivosť | 0,87 W/m²K |
| Kód produktu | 5908296733952 |

1850 + recenzí








