DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Okná a príslušenstvo
- Plastové okná
- PVC posuvné pevné okno s trojsklom 2700 x 2300 mm biela/antracit
PVC posuvné pevné okno s trojsklom 2700 x 2300 mm biela/antracit
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
PVC posuvné pevné okno s trojsklom 2700 x 2300 mm biela/antracit3-7 dní1 830,16 €1 487,93 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Posuvné okno z PVC s pevným trojsklom 2700 × 2300 mm biela/antracit sú v podstate terasové dvere so zárubňou. Vďaka nim dodáte svojim miestnostiam veľa svetla. Zároveň ich ochránite pred chladom a vetrom. Výrobok je odolný voči plesniam. Okno je dodávané s kľučkou. V našej ponuke nájdete aj iné modely terasových dverí
Vlastnosti a výhody
Posuvné okno z PVC s pevným trojsklom 2700 × 2300 mm biela/antracit je možné inštalovať ako terasové alebo balkónové dvere. Výrobok s rámom je vybavený držadlami. Posuvné dvere sú dobrým riešením, najmä ak nemáte v miestnosti veľa miesta. V prípade posuvného okna nemusíte nechať voľný priestor, aby ste mohli krídlo otvoriť. Výrobok sa vyznačuje nízkym súčiniteľom prestupu tepla a tromi sklenenými tabuľami – vďaka čomu účinne ochráni váš byt pred chladom. Pevné trojsklo posuvné PVC okno 2700 × 2300 mm biela/antracit je odolné voči plesniam. Vďaka univerzálnym farbám sa dvere hodia k stenám takmer akejkoľvek farby. Pripravili sme pre vás veľký výber okien a terasových dverí. Modely sú dostupné v rôznych farbách a veľkostiach
- Vrátane rukoväte
- Odolný voči plesniam
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Terasové dvere |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Hrúbka rámu | 97 mm |
| Hrúbka produktu | 97 mm |
| Šírka produktu | 2700 mm |
| Výška produktu | 2300 mm |
| Typ dverí | Posuvné |
| Typ zasklenia | Trojité zasklenie |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Šedá |
| Kód produktu | 5908296734041 |

1850 + recenzí











