DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Okná a príslušenstvo
- Plastové okná
- PVC sklopno-otočné okno, dvojsklo, 565 x 1135 mm, ľavé, biela/antracitová
PVC sklopno-otočné okno, dvojsklo, 565 x 1135 mm, ľavé, biela/antracitová
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
PVC sklopno-otočné okno, dvojsklo, 565 x 1135 mm, ľavé, biela/antracitová3-7 dní189,87 €154,37 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Dvojité PVC výklopné okno, ľavé, biela/antracitová, je skvelým riešením do kancelárií a bytov. Vďaka dyhovanej povrchovej úprave sa produkt skvele hodí do interiérov v škandinávskom štýle. Okno bolo vyrobené z polyvinylchloridového rámu a dvoch tabúľ; je odolná proti vlhkosti a vetru.
Vlastnosti a výhody
Pýtate sa, ako minimalizovať náklady na vykurovanie vo vašej domácnosti alebo kancelárii? Výber správnych okien je kľúčový! Dvojkoľajnicové PVC výklopno-kyvné okno 565 x 1135 mm, ľavé, biela/antracitová, dobre poslúži v bytových a komerčných interiéroch. Konštrukcia s dvojitým zasklením je osadená v ráme z polyvinylchloridu. Vďaka tomu je konštrukcia odolná voči vlhkosti a vetru. Chráni tiež pred tvorbou plesní. Výklopné okno z PVC s dvojitým sklom, ľavé biele/antracitové, má dyhovanú úpravu v bielej a šedej farbe. Dokonale sa hodí do moderných interiérov, najmä do tých v škandinávskom štýle. Produkt je dostupný v súprave s rukoväťou. Pozrite si aj ostatné okná dostupné v našom obchode.
- Vrátane rukoväte
- Odolné voči vetru a plesniam
- Povrchová úprava dyhovaná
- Nakloňte a otočte
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 565 mm |
|---|---|
| Výška produktu | 1135 mm |
| Hrúbka produktu | 87 mm |
| Zahrnuté | 1x kľučka dverí |
| Počet tabúľ | 2 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 5 rokov |
| Materiál | PVC |
| Farba | Šedá |
| Farebná skupina | Šedá |
| Hmotnosť produktu | 21,9 kg |
| Hrúbka rámu dverí | 70 mm |
| Požadovaná hĺbka otvoru v stene | 70 mm |
| Štandardné | EN 14351-1 |
| Pevné/otváracie okná | Okná sú otvorené |
| Ako otvoriť okno | Manuálny |
| Výplň medzi sklami | argón |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Upevňovacie prvky a spoje sa predávajú samostatne |
| Vrátane rukoväte | Vrátane rukoväte |
| Priepustnosť svetla (LT) | 75 % |
| Redukcia hluku | 33 dB(A) |
| Vyžaduje sa montáž | Nevyžaduje sa žiadna montáž |
| Počet pripojených kľúčov | 0 |
| Počet komôr v krídle | 4 |
| Počet komôr v profile | 4 |
| servis | Nakloňte sa a odbočte doľava |
| Vrátane žalúzií | Rolety nie sú súčasťou dodávky |
| Odolnosť voči poveternostným vplyvom | Odolnosť proti vetru |
| Odolnosť voči plesniam | Odolný voči plesniam |
| U-hodnota (tepelná izolácia) | 1,3 W/m²K |
| Tepelná vodivosť | 1,3 W/m²K |
| Hodnota solárneho faktora (SW) | tridsať percent |
| Prístup k zámku | Interné |
| Ochrana proti hmyzu | Bez insekticídnej ochrany |
| Kód produktu | 5908296733150 |

1850 + recenzí











