DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Okná a príslušenstvo
- Plastové okná
- PVC sklopno-otočné okno, trojsklo, 1165 x 1435 mm, pravé, biele
PVC sklopno-otočné okno, trojsklo, 1165 x 1435 mm, pravé, biele
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
PVC sklopno-otočné okno, trojsklo, 1165 x 1435 mm, pravé, biele3-7 dní333,95 €271,50 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
PVC výklopné a otočné trojsklo pravé biele okno vám umožní správne dokončiť okenný výklenok. Vďaka PVC materiálu, ktorý je odolný voči plesniam a škodlivým poveternostným vplyvom, si dlhodobo zachováva svoje vlastnosti a atraktívny vzhľad. Otvárať ich môžete dvoma spôsobmi - súčasťou sady je pohodlná rukoväť.
Vlastnosti a výhody
Vaše pohodlie závisí od teploty v miestnosti. Vyberte si riešenia, ktoré pomáhajú udržiavať teplo vo vnútri, ako napríklad sklápacie a otočné okno z PVC s trojitým zasklením 1165 x 1435 mm, pravé, biele. Vďaka svojim výborným izolačným vlastnostiam účinne chráni pred vetrom, chladom a hlukom z ulice. Vysoká odolnosť voči plesniam umožňuje zachovať si estetický vzhľad po mnoho rokov. PVC otočno-sklopné, trojsklo, pravostranné biele okno môžete otvárať dvoma spôsobmi - široko alebo mierne pootvorené. Dyhovaná povrchová úprava rámu dodáva oknu eleganciu a robí okno skvelým zvnútra aj zvonka. Pozrite si aj ďalšie varianty tesných PVC okien, ktoré sú dostupné v našej širokej ponuke.
- Vrátane rukoväte
- Odolné voči vetru a plesniam
- Povrchová úprava dyhovaná
- Nakloňte a otočte
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 565 mm |
|---|---|
| Výška produktu | 1435 mm |
| Hrúbka produktu | 97 mm |
| Zahrnuté | 1x kľučka dverí |
| Počet tabúľ | 3 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 5 rokov |
| Materiál | PVC |
| Farba | Šedá |
| Farebná skupina | Šedá |
| Hmotnosť produktu | 49,3 kg |
| Hrúbka rámu | 70 mm |
| Hrúbka zasklenia | 23 mm |
| Požadovaná hĺbka otvoru v stene | 70 mm |
| Štandardné | EN 14351-1 |
| Pevné/otváracie okná | Okná sú otvorené |
| Ako otvoriť okno | Manuálny |
| Výplň medzi sklami | argón |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Upevňovacie prvky a spoje sa predávajú samostatne |
| Vrátane rukoväte | Vrátane rukoväte |
| Priepustnosť svetla (LT) | 82 % |
| Redukcia hluku | 34 dB(A) |
| Vyžaduje sa montáž | Nevyžaduje sa žiadna montáž |
| Počet pripojených kľúčov | 0 |
| Počet komôr v krídle | 6 |
| Počet komôr v profile | 6 |
| servis | Nakloňte a otočte doprava |
| Vrátane žalúzií | Rolety nie sú súčasťou dodávky |
| Odolnosť voči poveternostným vplyvom | Odolnosť proti vetru |
| Odolnosť voči plesniam | Odolný voči plesniam |
| U-hodnota (tepelná izolácia) | 0,83 W/m²K |
| Tepelná vodivosť | 0,83 W/m²K |
| Hodnota solárneho faktora (SW) | 28 % |
| Prístup k zámku | Interné |
| Ochrana proti hmyzu | Bez insekticídnej ochrany |
| Kód produktu | 5908296733594 |

1850 + recenzí











