DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Okná a príslušenstvo
- Plastové okná
- PVC sklopno-otočné okno, trojsklo, 865 x 1435 mm, pravé, biela/antracitová
PVC sklopno-otočné okno, trojsklo, 865 x 1435 mm, pravé, biela/antracitová
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
PVC sklopno-otočné okno, trojsklo, 865 x 1435 mm, pravé, biela/antracitová3-7 dní292,28 €237,63 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Pravé biele okno s trojsklom z PVC je jediný produkt, ktorý sa bude hodiť do každej miestnosti. Článok dokonale udržuje teplo v dome. Moderné výklopné a otočné okno je veľmi pohodlné na používanie. Výrobok je vyrobený z odolného materiálu odolného voči vonkajším faktorom. Vďaka tomu sa môžete roky tešiť z funkčnosti okna. Na výrobok sa vzťahuje päťročná záruka.
Vlastnosti a výhody
Jednosmerné PVC výklopné, trojsklo, 865 x 1435 mm, pravé, biele, je vyrobené z odolného polyvinylchloridu, ktorý je odolný voči nízkym teplotám, vetru a plesniam. Hladký povrch produktu dodáva jednoduchosť a eleganciu. Jednotka s trojitým zasklením použitá vo výrobku poskytuje lepšiu tepelnú izoláciu. Najlepšie to funguje v nových domoch a pasívnej výstavbe. Šesťkomorová konštrukcia rámu zabraňuje tepelným stratám a chráni pred hlukom. Okno z PVC sa otvára iba na ľavú stranu. Produkt bude dobre fungovať v miestnosti, kde je množstvo slnečného svetla počas dňa obmedzené. Biely rám dokonale zapadá do neutrálneho interiéru. Skontrolujte, aké ďalšie modely nájdete v obchode Castorama.
- Vrátane rukoväte
- Odolné voči vetru a plesniam
- Hladká povrchová úprava
- Nakloňte a otočte
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 565 mm |
|---|---|
| Výška produktu | 535 mm |
| Hrúbka produktu | 97 mm |
| Zahrnuté | 1x kľučka dverí |
| Počet tabúľ | 3 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 5 rokov |
| Materiál | PVC |
| Farba | biely |
| Farebná skupina | biely |
| Hmotnosť produktu | 39,6 kg |
| Hrúbka rámu | 97 mm |
| Hrúbka zasklenia | 56 mm |
| Požadovaná hĺbka otvoru v stene | 80 mm |
| Štandardné | EN 14351-1 |
| Pevné/otváracie okná | Okná sú otvorené |
| Ako otvoriť okno | Manuálny |
| Výplň medzi sklami | argón |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Upevňovacie prvky a spoje sa predávajú samostatne |
| Vrátane rukoväte | Vrátane rukoväte |
| Priepustnosť svetla (LT) | 75 % |
| Redukcia hluku | 33 dB(A) |
| Vyžaduje sa montáž | Nevyžaduje sa žiadna montáž |
| Počet pripojených kľúčov | 0 |
| Počet komôr v krídle | 4 |
| Počet komôr v profile | 4 |
| servis | Nakloňte a otočte doprava |
| Vrátane žalúzií | Rolety nie sú súčasťou dodávky |
| Odolnosť voči poveternostným vplyvom | Odolnosť proti vetru |
| Odolnosť voči plesniam | Odolný voči plesniam |
| U-hodnota (tepelná izolácia) | 0,89 W/m²K |
| Tepelná vodivosť | 0,89 W/m²K |
| Hodnota solárneho faktora (SW) | 15 % |
| Prístup k zámku | Interné |
| Ochrana proti hmyzu | Bez insekticídnej ochrany |
| Kód produktu | 5908296733730 |

1850 + recenzí











