DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Okná a príslušenstvo
- Plastové okná
- PVC sklopno-otočné okno, trojsklo, 865 x 2095 mm, pravé, biele
PVC sklopno-otočné okno, trojsklo, 865 x 2095 mm, pravé, biele
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
PVC sklopno-otočné okno, trojsklo, 865 x 2095 mm, pravé, biele3-7 dní361,73 €294,09 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Neštandardné, dvojsklo, biele/antracitové PVC výklopné okno je ideálne do miestností, kde je obmedzený prístup slnečného svetla. Výrobok sa vyznačuje odolným rámom vyrobeným z PVC. Biela a hladká povrchová úprava okna mu dodáva výnimočne jemný vzhľad. Plastové okná v našej ponuke spájajú estetiku a funkčnosť.
Vlastnosti a výhody
Trojsklo PVC výklopno-kyvné okno 865 x 2095 mm, pravé, biele, predstavuje moderný spôsob, ako vytvoriť prístup slnečného svetla do miestnosti. Malé okienko z odolného polyvinylchloridu zaisťuje vysokú odolnosť voči nepriaznivým poveternostným podmienkam ako je vietor či nízka teplota. Výrobok má jednoduchý, hladký povrch. Dokonale zapadne do každého interiéru. Určite bude dobrým doplnkom do nevšedných interiérov. Jednotka s trojitým zasklením použitá vo výrobku poskytuje lepšiu tepelnú izoláciu. Neštandardné biele/antracitové dvojsklo PVC výklopné okno má niekoľko komôr, ktoré poskytujú ochranu proti hluku. Sada obsahuje aj madlo. Hľadáte PVC okno s inými rozmermi? Pozrite sa, aké ďalšie modely sú dostupné na našej webovej stránke.
- Vrátane rukoväte
- Odolné voči vetru a plesniam
- Hladká povrchová úprava
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 865 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 80 mm |
| Výška produktu | 2095 mm |
| Ako otvoriť dvere | Kyvadlová doprava |
| Zahrnuté | Okenná a dverová kľučka |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Farba | biely |
| Farebná skupina | biely |
| Materiál | PVC |
| Glazované | Glazované |
| Vrátane rámu dverí | Vrátane rámu |
| Hmotnosť produktu | 53,5 kg |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Kód produktu | 5908296733990 |

1850 + recenzí











