DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Okná a príslušenstvo
- Plastové okná
- PVC sklopno-otočné okno, trojsklo, 865 x 835 mm, pravé, biela/antracitová
PVC sklopno-otočné okno, trojsklo, 865 x 835 mm, pravé, biela/antracitová
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
PVC sklopno-otočné okno, trojsklo, 865 x 835 mm, pravé, biela/antracitová3-7 dní226,60 €184,22 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Pravé biele/antracitové trojsklo PVC výklopno-kyvné okno je výbornou voľbou, ak vám záleží na tepelnom komforte počas celého roka. Vďaka štruktúre s trojsklom teplo neuniká von, čo pomáha rýchlo vykúriť interiér. Okno je možné otvoriť dokorán alebo nakloniť. Dyhovaná úprava dodáva estetický vzhľad.
Vlastnosti a výhody
Zabezpečte správnu teplotu v miestnosti bez ohľadu na ročné obdobie! Pomôže vám v tom trojsklo PVC výklopno-kyvné okno 865 x 835 mm, pravé, biela/antracitová. Nízky súčiniteľ prestupu tepla a odolnosť proti vetru vám zabezpečia komfort a nižšie účty za kúrenie. Pravé biele/antracitové trojsklo PVC výklopno-kyvné okno je vyrobené z polyvinylchloridu, ktorý je odolný voči deformácii a plesniam. Bude vám teda dlho slúžiť v skvelom stave. Okno dobre prepúšťa svetlo a má dobré akustické vlastnosti. V prípade potreby ich môžete buď jemne nakloniť, alebo doširoka otvoriť. Pozrite si aj ďalšie modely v iných farbách a veľkostiach.
- Vrátane rukoväte
- Odolné voči vetru a plesniam
- Povrchová úprava dyhovaná
- Nakloňte a otočte
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 835 mm |
|---|---|
| Výška produktu | 865 mm |
| Hrúbka produktu | 97 mm |
| Zahrnuté | 1x kľučka dverí |
| Počet tabúľ | 3 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 5 rokov |
| Materiál | PVC |
| Farba | Šedá |
| Farebná skupina | Šedá |
| Hmotnosť produktu | 25,2 kg |
| Hrúbka rámu dverí | 97 mm |
| Hrúbka zasklenia | 56 mm |
| Požadovaná hĺbka otvoru v stene | 80 mm |
| Štandardné | EN 14351-1 |
| Pevné/otváracie okná | Okná sú otvorené |
| Ako otvoriť okno | Manuálny |
| Výplň medzi sklami | argón |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Upevňovacie prvky a spoje sa predávajú samostatne |
| Vrátane rukoväte | Vrátane rukoväte |
| Priepustnosť svetla (LT) | 75 % |
| Redukcia hluku | 33 dB(A) |
| Vyžaduje sa montáž | Nevyžaduje sa žiadna montáž |
| Počet pripojených kľúčov | 0 |
| servis | Nakloňte a otočte, doprava |
| Vrátane žalúzií | Rolety nie sú súčasťou dodávky |
| Odolnosť voči poveternostným vplyvom | Odolnosť proti vetru |
| Odolnosť voči plesniam | Odolný voči plesniam |
| U-hodnota (tepelná izolácia) | 0,96 W/m²K |
| Tepelná vodivosť | 0,96 W/m²K |
| Hodnota solárneho faktora (SW) | 24 % |
| Prístup k zámku | Interné |
| Ochrana proti hmyzu | Bez insekticídnej ochrany |
| Kód produktu | 5908296733914 |

1850 + recenzí











