DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Okná a príslušenstvo
- Plastové okná
- PVC výklopné a otočné okno, dvojité zasklenie, 565 x 535 mm, ľavé, biela/antracitová
PVC výklopné a otočné okno, dvojité zasklenie, 565 x 535 mm, ľavé, biela/antracitová
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
PVC výklopné a otočné okno, dvojité zasklenie, 565 x 535 mm, ľavé, biela/antracitová3-7 dní158,80 €129,11 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Dvojité PVC výklopné okno, ľavé biele/antracitové, vám umožní presvetliť miestnosť prirodzeným spôsobom. Vďaka nemu zabezpečíte aj správnu cirkuláciu vzduchu. Krídlo môžete otvoriť alebo len nakloniť. Výrobok je odolný voči plesniam a vetru. Ak si vyberiete prezentované okno, v súprave dostanete kľučky.
Vlastnosti a výhody
Dvojsklo PVC výklopno-kyvné okno 565 × 535 mm, ľavé, biela/antracitová, môžete namontovať k väčšiemu oknu, čím zabezpečíte dodatočné množstvo denného svetla. Produkt bude dobre fungovať aj v malých miestnostiach a technických miestnostiach. Pre dobré vetranie interiéru môžete krídlo otvoriť. V prípade veľkých mrazov si jednoduchým otvorením okna zabezpečíte prísun čerstvého okysličeného vzduchu. Napriek použitiu iba dvoch sklenených tabúľ je výrobok tesný - jeho súčiniteľ prestupu tepla je pod 1 W/m2K. Dvojité PVC výklopné okno, ľavé biele/antracitové, je odolné voči plesniam. Sada obsahuje rukoväte. Pripravili sme veľa okien rôznych veľkostí a farieb - pozrite si našu ponuku.
- Vrátane rukoväte
- Odolné voči vetru a plesniam
- Hladká povrchová úprava
- Nakloňte a otočte
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 565 mm |
|---|---|
| Výška produktu | 535 mm |
| Hrúbka produktu | 87 mm |
| Zahrnuté | 1x kľučka dverí |
| Počet tabúľ | 2 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 5 rokov |
| Materiál | PVC |
| Farba | biely |
| Farebná skupina | biely |
| Hmotnosť produktu | 12,2 kg |
| Hrúbka rámu dverí | 97 mm |
| Hrúbka zasklenia | 56 mm |
| Požadovaná hĺbka otvoru v stene | 80 mm |
| Štandardné | EN 14351-1 |
| Pevné/otváracie okná | Okná sú otvorené |
| Ako otvoriť okno | Manuálny |
| Výplň medzi sklami | argón |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Upevňovacie prvky a spoje sa predávajú samostatne |
| Vrátane rukoväte | Vrátane rukoväte |
| Priepustnosť svetla (LT) | 75 % |
| Redukcia hluku | 33 dB(A) |
| Vyžaduje sa montáž | Nevyžaduje sa žiadna montáž |
| Počet pripojených kľúčov | 0 |
| Počet komôr v krídle | 4 |
| Počet komôr v profile | 4 |
| servis | Nakloňte sa a odbočte doľava |
| Vrátane žalúzií | Rolety nie sú súčasťou dodávky |
| Odolnosť voči poveternostným vplyvom | Odolnosť proti vetru |
| Odolnosť voči plesniam | Odolný voči plesniam |
| U-hodnota (tepelná izolácia) | 1,4 W/m²K |
| Tepelná vodivosť | 1,4 W/m²K |
| Hodnota solárneho faktora (SW) | 15 % |
| Prístup k zámku | Interné |
| Ochrana proti hmyzu | Bez insekticídnej ochrany |
| Kód produktu | 5908296733747 |

1850 + recenzí











