DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Okná a príslušenstvo
- Plastové okná
- PVC výklopné a otočné okno, dvojité zasklenie, 865 x 1435 mm, ľavé, biela/antracitová
PVC výklopné a otočné okno, dvojité zasklenie, 865 x 1435 mm, ľavé, biela/antracitová
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
PVC výklopné a otočné okno, dvojité zasklenie, 865 x 1435 mm, ľavé, biela/antracitová3-7 dní260,49 €211,78 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Výklopné a otočné okno z PVC s dvojitým zasklením, ľavé, biela/antracitová, je dobrou voľbou do obytných a kancelárskych priestorov. Vďaka nej sa do interiéru bude môcť dostať denné svetlo a čerstvý vzduch. Môžete otvoriť alebo nakloniť krídlo, aby ste vetrali miestnosť. Výrobok je odolný voči plesniam. Súčasťou okenného setu sú aj kľučky.
Vlastnosti a výhody
Dvojité PVC výklopné okno 865 × 1435 mm, ľavé, biela/antracitová, zabezpečí prirodzené osvetlenie obytných a komerčných miestností. Vďaka nemu zabezpečíte správnu cirkuláciu vzduchu. Pravidelné vetranie zabraňuje tvorbe plesní v miestnostiach. Čerstvý vzduch podporuje koncentráciu a zlepšuje pohodu. V závislosti od situácie môžete krídlo dverí otvárať alebo vyklápať. Výrobok je odolný voči plesniam. Dvojité PVC výklopné okno, ľavé biele/antracitové, je tesná konštrukcia, čo potvrdzuje nízky súčiniteľ prestupu tepla. Vďaka tomu máte istotu, že vám cez sklo neutečie z miestnosti. Výrobok sa predáva v súprave s rukoväťou. Naša ponuka zahŕňa veľký výber okien v rôznych veľkostiach.
- Vrátane rukoväte
- Odolné voči vetru a plesniam
- Hladká povrchová úprava
- Nakloňte a otočte
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 865 mm |
|---|---|
| Výška produktu | 1435 mm |
| Hrúbka produktu | 87 mm |
| Zahrnuté | 1x kľučka dverí |
| Počet tabúľ | 2 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 5 rokov |
| Materiál | PVC |
| Farba | biely |
| Farebná skupina | biely |
| Hmotnosť produktu | 36,5 kg |
| Hrúbka rámu dverí | 97 mm |
| Hrúbka zasklenia | 56 mm |
| Požadovaná hĺbka otvoru v stene | 80 mm |
| Štandardné | EN 14351-1 |
| Pevné/otváracie okná | Okná sú otvorené |
| Ako otvoriť okno | Manuálny |
| Výplň medzi sklami | argón |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Upevňovacie prvky a spoje sa predávajú samostatne |
| Vrátane rukoväte | Vrátane rukoväte |
| Priepustnosť svetla (LT) | 75 % |
| Redukcia hluku | 33 dB(A) |
| Vyžaduje sa montáž | Nevyžaduje sa žiadna montáž |
| Počet pripojených kľúčov | 0 |
| Počet komôr v krídle | 4 |
| Počet komôr v profile | 4 |
| servis | Nakloňte sa a odbočte doľava |
| Vrátane žalúzií | Rolety nie sú súčasťou dodávky |
| Odolnosť voči poveternostným vplyvom | Odolnosť proti vetru |
| Odolnosť voči plesniam | Odolný voči plesniam |
| U-hodnota (tepelná izolácia) | 1,3 W/m²K |
| Tepelná vodivosť | 1,3 W/m²K |
| Hodnota solárneho faktora (SW) | 29 % |
| Prístup k zámku | Interné |
| Ochrana proti hmyzu | Bez insekticídnej ochrany |
| Kód produktu | 5908296733686 |

1850 + recenzí











