DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Okná a príslušenstvo
- Plastové okná
- PVC výklopné a otočné okno, dvojité zasklenie, 865 x 2095 mm, ľavé, biela/antracitová
PVC výklopné a otočné okno, dvojité zasklenie, 865 x 2095 mm, ľavé, biela/antracitová
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
PVC výklopné a otočné okno, dvojité zasklenie, 865 x 2095 mm, ľavé, biela/antracitová3-7 dní320,06 €260,21 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
PVC výklopné, otočné, dvojsklo ľavé biele/antracitové okno je riešením, ktoré umožňuje dokončiť úžitkovú, kancelársku alebo obytnú budovu. Ide o rám s terasovými dverami, ktoré sa otvárajú tradičným spôsobom, s možnosťou vyklápania smerom nahor. Sivý rám s dyhovanou úpravou dokonale chráni pred vlhkosťou.
Vlastnosti a výhody
Vytvorenie príjemného interiéru, ktorý je chránený pred tepelnými stratami, si vyžaduje výber okien s vhodnými parametrami. Toto sú parametre PVC výklopného okna s dvojitým sklom, 865 x 2095 mm, ľavé, biela/antracit. Tento výrobok je vyrobený v systéme s dvojitým zasklením, ktoré účinne chráni pred vetrom. Vďaka rámu z polyvinylchloridu je interiér chránený aj pred vlhkosťou a tým aj pred vznikom nebezpečných plesní. PVC výklopno-kyvné dvojsklo ľavé bielo/antracitové je riešením s dyhovanou povrchovou úpravou v bielej a šedej farbe. Vyzerá veľmi dobre v moderných interiéroch. Výrobok je vhodný na inštaláciu terasových dverí ihneď po zakúpení. Skontrolujte si aj to, aké ďalšie okná nájdete v sortimente predajne.
- Vrátane rukoväte
- Odolné voči vetru a plesniam
- Povrchová úprava dyhovaná
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 865 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 70 mm |
| Výška produktu | 2095 mm |
| Ako otvoriť dvere | Kyvadlová doprava |
| Zahrnuté | Okenná a dverová kľučka |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Farba | Šedá |
| Farebná skupina | Šedá |
| Materiál | PVC |
| Glazované | Glazované |
| Vrátane rámu dverí | Vrátane rámu |
| Hmotnosť produktu | 50,5 kg |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Kód produktu | 5908296733969 |

1850 + recenzí











