DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Okná a príslušenstvo
- Plastové okná
- PVC výklopné a otočné okno, dvojité zasklenie, 865 x 2095 mm, pravé, biela/antracitová
PVC výklopné a otočné okno, dvojité zasklenie, 865 x 2095 mm, pravé, biela/antracitová
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
PVC výklopné a otočné okno, dvojité zasklenie, 865 x 2095 mm, pravé, biela/antracitová3-7 dní320,06 €260,21 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Sklopné a otočné PVC okno s dvojitým zasklením, pravé, biela/antracitová, bude dobrým riešením do miestností, kde chcete zabezpečiť veľa prirodzeného svetla. Výrobok je možné použiť ako terasové alebo balkónové dvere. Okno môžete otvoriť dokorán alebo len pootvorené. Sú vyrobené z PVC a sú odolné aj proti vetru a plesniam. Sada obsahuje rukoväte.
Vlastnosti a výhody
Dostatok slnečného svetla do vášho interiéru vám pomôže presvetliť dvojsklo PVC výklopno-kyvné okno 865 × 2095 mm, pravé, biela/antracitová. Vďaka funkcii naklonenia ju nemusíte otvárať dokorán, aby ste zabezpečili čerstvý vzduch v miestnosti. Prezentovaný výrobok je možné použiť ako terasové alebo balkónové dvere. Sada obsahuje aj úchytky. Výklopné a otočné okno z PVC s dvojitým zasklením, pravé, biela/antracitová, je výrobok odolný voči vetru a plesniam. Farby dverí sa hodia k stenám akejkoľvek farby. V Castorama ponúkame obrovský výber okien. Nájdete tu modely rôznych veľkostí a farieb, takže si ľahko vyberiete produkt, ktorý vyhovuje vašim potrebám. Pozývame vás, aby ste sa oboznámili s našou ponukou.
- Vrátane rukoväte
- Odolné voči vetru a plesniam
- Povrchová úprava dyhovaná
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 865 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 70 mm |
| Výška produktu | 2095 mm |
| Ako otvoriť dvere | Kyvadlová doprava |
| Zahrnuté | Okenná a dverová kľučka |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Farba | Šedá |
| Farebná skupina | Šedá |
| Materiál | PVC |
| Glazované | Glazované |
| Vrátane rámu dverí | Vrátane rámu |
| Hmotnosť produktu | 50,5 kg |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Kód produktu | 5908296733976 |

1850 + recenzí











