DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Okná a príslušenstvo
- Plastové okná
- PVC výklopné a otočné okno, dvojsklo, 1065 x 1035 mm, ľavé, biela/antracitová
PVC výklopné a otočné okno, dvojsklo, 1065 x 1035 mm, ľavé, biela/antracitová
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
PVC výklopné a otočné okno, dvojsklo, 1065 x 1035 mm, ľavé, biela/antracitová3-7 dní254,84 €207,19 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Výklopné a otočné okno z PVC s dvojitým zasklením, ľavé, biela/antracitová, je dokonalým spôsobom, ako zabezpečiť tepelnú pohodu na dlhé roky. Odolnosť proti plesniam zabraňuje rastu nežiaducich mikroorganizmov a dyhovaná úprava zaisťuje elegantný vzhľad. Okno sa otvorí v rôznych nastaveniach. Skontrolujte aj iné varianty.
Vlastnosti a výhody
Postarajte sa o pevné ukončenie okenného výklenku. Skvelou voľbou bude dvojsklo PVC výklopno-kyvné okno, 1065 x 1035 mm, ľavé, biela/antracitová. Dokonale oddelí vaše izby od vonkajšieho sveta a zároveň prepustí dostatok svetla. Jeho vynikajúce izolačné vlastnosti znížia náklady na vykurovanie. Okno neprepúšťa teplo a dokonale potláča hluk zvonku. Dvojsklo PVC výklopno-kyvné okno, ľavé, biela/antracitová, sa vyznačuje vysokou odolnosťou, takže sa z neho budete tešiť dlhé roky. Dyhovaná úprava dodáva eleganciu. Môžete ich otvoriť v rôznych nastaveniach v závislosti od vašich potrieb. Pozrite si aj symetrické a ľavostranné varianty, ako aj s inými rozmermi.
- Vrátane rukoväte
- Odolné voči vetru a plesniam
- Povrchová úprava dyhovaná
- Nakloňte a otočte
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 1065 mm |
|---|---|
| Výška produktu | 1035 mm |
| Hrúbka produktu | 87 mm |
| Zahrnuté | 1x kľučka dverí |
| Počet tabúľ | 2 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 5 rokov |
| Materiál | PVC |
| Farba | Šedá |
| Farebná skupina | Šedá |
| Hmotnosť produktu | 32,9 kg |
| Hrúbka rámu dverí | 70 mm |
| Hrúbka zasklenia | 23 mm |
| Požadovaná hĺbka otvoru v stene | 70 mm |
| Štandardné | EN 14351-1 |
| Pevné/otváracie okná | Okná sú otvorené |
| Ako otvoriť okno | Manuálny |
| Výplň medzi sklami | argón |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Upevňovacie prvky a spoje sa predávajú samostatne |
| Vrátane rukoväte | Vrátane rukoväte |
| Priepustnosť svetla (LT) | 82 % |
| Redukcia hluku | 34 dB(A) |
| Vyžaduje sa montáž | Nevyžaduje sa žiadna montáž |
| Počet pripojených kľúčov | 0 |
| Počet komôr v krídle | 6 |
| Počet komôr v profile | 6 |
| servis | Nakloňte sa a odbočte doľava |
| Vrátane žalúzií | Rolety nie sú súčasťou dodávky |
| Odolnosť voči poveternostným vplyvom | Odolnosť proti vetru |
| Odolnosť voči plesniam | Odolný voči plesniam |
| U-hodnota (tepelná izolácia) | 1,3 W/m²K |
| Tepelná vodivosť | 1,3 W/m²K |
| Hodnota solárneho faktora (SW) | 35 % |
| Prístup k zámku | Interné |
| Ochrana proti hmyzu | Bez insekticídnej ochrany |
| Kód produktu | 5908296732924 |

1850 + recenzí











