DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Okná a príslušenstvo
- Plastové okná
- PVC výklopné + krídlové okno 1465 x 1435 mm asymetrické biele/antracitové
PVC výklopné + krídlové okno 1465 x 1435 mm asymetrické biele/antracitové
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
PVC výklopné + krídlové okno 1465 x 1435 mm asymetrické biele/antracitové3-7 dní361,73 €294,09 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
PVC výklopno-kyvné + asymetrické krídlové okno v bielej/antracitovej farbe vám umožní užívať si tepelnú pohodu po celý rok. Trojsklená konštrukcia dokonale izoluje zvuky z ulice a chráni pred vetrom. Dyhovaná povrchová úprava mu dodáva elegantný vzhľad, ktorý zostáva nezmenený po mnoho rokov. Okno je dostupné v rôznych rozmeroch.
Vlastnosti a výhody
Dôsledky rozhodnutia súvisiaceho s výberom okien ovplyvnia váš komfort na dlhé roky. Vyberte si odporúčané PVC výklopné + krídlové okno 1465 x 1435 mm, asymetrické biele/antracitové, ktoré splní vaše očakávania. Vďaka štruktúre s trojitým zasklením a vysokej odolnosti proti vetru vám okno zabezpečí tú správnu teplotu vo vnútri bez ohľadu na ročné obdobie. To sa priamo premietne do nižších nákladov na vykurovanie. Prezentovaný model má aj výborné akustické vlastnosti, vďaka ktorým dokonale izoluje zvuky zvonku. Asymetrické biele/antracitové PVC výklopné + krídlové okno je vyrobené z odolného materiálu odolného voči plesniam. V prípade potreby ich môžete otvoriť dokorán alebo mierne pootvorené. Skontrolujte aj modely v iných veľkostiach.
- Vrátane rukoväte
- Odolné voči vetru a plesniam
- Vysoká akustická a tepelná izolácia
- Povrchová úprava dyhovaná
- Otočenie a otočenie + otočenie a naklonenie
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 1135 mm |
|---|---|
| Výška produktu | 1465 mm |
| Hrúbka produktu | 87 mm |
| Zahrnuté | Rukoväte |
| Počet tabúľ | 2 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 5 rokov |
| Materiál | PVC |
| Farba | Šedá |
| Farebná skupina | Šedá |
| Hmotnosť produktu | 61,9 kg |
| Hrúbka rámu dverí | 87 mm |
| Požadovaná hĺbka otvoru v stene | 70 mm |
| Pevné/otváracie okná | Okná sú otvorené |
| Ako otvoriť okno | Manuálny |
| Výplň medzi sklami | argón |
| Vrátane rukoväte | Vrátane rukoväte |
| Priepustnosť svetla (LT) | 82 % |
| Redukcia hluku | 35 dB(A) |
| Vyžaduje sa montáž | Nevyžaduje sa žiadna montáž |
| Počet pripojených kľúčov | 0 |
| servis | Nakloňte sa a odbočte doľava |
| Vrátane žalúzií | Rolety nie sú súčasťou dodávky |
| Odolnosť voči poveternostným vplyvom | Odolnosť proti vetru |
| Odolnosť voči plesniam | Odolný voči plesniam |
| U-hodnota (tepelná izolácia) | 1,4 W/m²K |
| Tepelná vodivosť | 1,4 W/m²K |
| Hodnota solárneho faktora (SW) | 35 % |
| Prístup k zámku | Interné |
| Ochrana proti hmyzu | Bez insekticídnej ochrany |
| Kód produktu | 5908296734690 |

1850 + recenzí











