DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Okná a príslušenstvo
- Plastové okná
- PVC výklopné okno, trojsklo, 1065 x 1035 mm, ľavé, biele
PVC výklopné okno, trojsklo, 1065 x 1035 mm, ľavé, biele
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
PVC výklopné okno, trojsklo, 1065 x 1035 mm, ľavé, biele3-7 dní260,49 €211,78 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
PVC výklopné trojsklo ľavé biele okno zabezpečí tepelnú pohodu vo vnútri. Nízka hodnota súčiniteľa prestupu tepla dokazuje jeho výborné izolačné vlastnosti. Vďaka tomu, že je vyrobený z materiálu odolného voči vlhkosti, prvok si aj napriek poveternostným vplyvom dlhodobo zachováva svoj estetický vzhľad.
Vlastnosti a výhody
Starajte sa o svoje okná a budú spĺňať vaše očakávania po mnoho rokov. Presvedčte sa o výhodách trojskla PVC výklopno-kyvného okna, 1065 x 1035 mm, ľavé, biele. Štruktúra s trojitým zasklením im poskytuje vynikajúce izolačné vlastnosti. Vďaka tomu účinne chránia pred chladom, vetrom a hlukom z ulice. Vysoká odolnosť voči plesniam blokuje rozvoj nežiaducich mikroorganizmov. Výklopné a otočné PVC okno s trojsklom, ľavé biele okno s hladkou povrchovou úpravou je možné otvárať v rôznych nastaveniach podľa vašich potrieb. Rám vyrobený z PVC je odolný voči poveternostným vplyvom. Držiak je súčasťou sady. Skontrolujte aj iné ľavostranné a symetrické varianty, ako aj okná s inými rozmermi.
- Vrátane rukoväte
- Odolné voči vetru a plesniam
- Hladká povrchová úprava
- Nakloňte a otočte
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 1065 mm |
|---|---|
| Výška produktu | 1035 mm |
| Hrúbka produktu | 97 mm |
| Zahrnuté | 1x kľučka dverí |
| Počet tabúľ | 3 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 5 rokov |
| Materiál | PVC |
| Farba | biely |
| Farebná skupina | biely |
| Hmotnosť produktu | 34,4 kg |
| Hrúbka rámu | 97 mm |
| Hrúbka zasklenia | 56 mm |
| Požadovaná hĺbka otvoru v stene | 80 mm |
| Štandardné | EN 14351-1 |
| Pevné/otváracie okná | Okná sú otvorené |
| Ako otvoriť okno | Manuálny |
| Výplň medzi sklami | argón |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Upevňovacie prvky a spoje sa predávajú samostatne |
| Vrátane rukoväte | Vrátane rukoväte |
| Priepustnosť svetla (LT) | 75 % |
| Redukcia hluku | 33 dB(A) |
| Vyžaduje sa montáž | Nevyžaduje sa žiadna montáž |
| Počet pripojených kľúčov | 0 |
| Počet komôr v krídle | 4 |
| Počet komôr v profile | 4 |
| servis | Nakloňte sa a odbočte doľava |
| Vrátane žalúzií | Rolety nie sú súčasťou dodávky |
| Odolnosť voči poveternostným vplyvom | Odolnosť proti vetru |
| Odolnosť voči plesniam | Odolný voči plesniam |
| U-hodnota (tepelná izolácia) | 0,89 W/m²K |
| Tepelná vodivosť | 0,89 W/m²K |
| Hodnota solárneho faktora (SW) | 28 % |
| Prístup k zámku | Interné |
| Ochrana proti hmyzu | Bez insekticídnej ochrany |
| Kód produktu | 5908296732931 |

1850 + recenzí











