DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Okná a príslušenstvo
- Plastové okná
- PVC výklopné okno, trojsklo, 1165 x 1135 mm, ľavé, biele
PVC výklopné okno, trojsklo, 1165 x 1135 mm, ľavé, biele
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
PVC výklopné okno, trojsklo, 1165 x 1135 mm, ľavé, biele3-7 dní292,28 €237,63 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Biele ľavo-výklopné, trojsklo PVC okno je osvedčeným riešením pre väčšinu obytných, kancelárskych a komerčných interiérov. Výrobok má biely rám s hladkou, ľahko udržiavateľnou povrchovou úpravou, vyrobený z polyvinylchloridu. Systém s trojitým zasklením zaručuje účinnú ochranu pred vetrom. Okno je odolné voči tvorbe plesní.
Vlastnosti a výhody
Vytvorenie budovy, ktorá dobre izoluje proti tepelným stratám, si vyžaduje použitie vhodných okien. Trojsklo PVC výklopno-kyvné okno 1165 x 1135 mm, ľavé, biele, je najlepším riešením do bytov, kancelárskych a komerčných budov. Rám okna je vyrobený z odolného polyvinylchloridu, ktorý sa vďaka hladkej povrchovej úprave ľahko čistí. Výrobok je odolný voči vetru aj vlhkosti vďaka systému trojitého zasklenia. Biele ľavo-výklopné a výklopné trojsklo z PVC je dostupné v bielej farbe, ktorá sa hodí do každého interiéru. Výrobok je dodávaný so zodpovedajúcou rukoväťou. Pozrite si aj ostatné okná v sortimente našej predajne.
- Vrátane rukoväte
- Odolné voči vetru a plesniam
- Hladká povrchová úprava
- Nakloňte a otočte
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 1165 mm |
|---|---|
| Výška produktu | 1135 mm |
| Hrúbka produktu | 97 mm |
| Zahrnuté | 1x kľučka dverí |
| Počet tabúľ | 3 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 5 rokov |
| Materiál | PVC |
| Farba | biely |
| Farebná skupina | biely |
| Hmotnosť produktu | 40,2 kg |
| Hrúbka rámu | 80 mm |
| Požadovaná hĺbka otvoru v stene | 80 mm |
| Štandardné | EN 14351-1 |
| Pevné/otváracie okná | Okná sú otvorené |
| Ako otvoriť okno | Manuálny |
| Výplň medzi sklami | argón |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Upevňovacie prvky a spoje sa predávajú samostatne |
| Vrátane rukoväte | Vrátane rukoväte |
| Priepustnosť svetla (LT) | 82 % |
| Redukcia hluku | 34 dB(A) |
| Vyžaduje sa montáž | Nevyžaduje sa žiadna montáž |
| Počet pripojených kľúčov | 0 |
| Počet komôr v krídle | 4 |
| Počet komôr v profile | 4 |
| servis | Nakloňte sa a odbočte doľava |
| Vrátane žalúzií | Rolety nie sú súčasťou dodávky |
| Odolnosť voči poveternostným vplyvom | Odolnosť proti vetru |
| Odolnosť voči plesniam | Odolný voči plesniam |
| U-hodnota (tepelná izolácia) | 0,87 W/m²K |
| Tepelná vodivosť | 0,87 W/m²K |
| Hodnota solárneho faktora (SW) | 37 % |
| Prístup k zámku | Interné |
| Ochrana proti hmyzu | Bez insekticídnej ochrany |
| Kód produktu | 5908296733112 |

1850 + recenzí











