DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Okná a príslušenstvo
- Plastové okná
- PVC výklopné okno, trojsklo, 565 x 1135 mm, ľavé, biele
PVC výklopné okno, trojsklo, 565 x 1135 mm, ľavé, biele
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
PVC výklopné okno, trojsklo, 565 x 1135 mm, ľavé, biele3-7 dní195,52 €158,96 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Výklopné a otočné PVC okno s trojitým zasklením, ľavé biele okno je tesné riešenie - ideálne, ak potrebujete umiestniť okenný otvor na úzku stenu. Produkt zabezpečí prístup prirodzeného svetla a čerstvého vzduchu do miestnosti. Zároveň ich ochráni pred chladom a vetrom. Okno je odolné voči plesniam. Dostanete ich v sade s rúčkami.
Vlastnosti a výhody
Úzke, ale vysoké okno je dokonalým riešením na zabezpečenie prirodzeného svetla v dlhých, ale nie príliš širokých miestnostiach. Ak si situácia vyžaduje umiestnenie okna na užšiu stenu, perfektnou voľbou bude výklopné okno z PVC s trojsklom, 565 × 1135 mm, biele ľavé. Vďaka nemu miestnosti nielen presvetlíte, ale zabezpečíte im aj prístup na čerstvý vzduch. V prípade potreby môžete výrobok nakloniť alebo otvoriť. Trojité sklá a tesnosť rámu zabezpečujú, že okno má nízky súčiniteľ prestupu tepla. Preto je ideálnym produktom do obytných a kancelárskych priestorov. PVC výklopné trojsklo ľavé biele okno je odolné voči plesniam. Naša ponuka obsahuje aj modely s inými rozmermi a farbami.
- Vrátane rukoväte
- Odolné voči vetru a plesniam
- Hladká povrchová úprava
- Nakloňte a otočte
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 565 mm |
|---|---|
| Výška produktu | 1135 mm |
| Hrúbka produktu | 97 mm |
| Zahrnuté | 1x kľučka dverí |
| Počet tabúľ | 3 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 5 rokov |
| Materiál | PVC |
| Farba | biely |
| Farebná skupina | biely |
| Hmotnosť produktu | 23,4 kg |
| Hrúbka rámu dverí | 97 mm |
| Hrúbka zasklenia | 56 mm |
| Požadovaná hĺbka otvoru v stene | 80 mm |
| Štandardné | EN 14351-1 |
| Pevné/otváracie okná | Okná sú otvorené |
| Ako otvoriť okno | Manuálny |
| Výplň medzi sklami | argón |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Upevňovacie prvky a spoje sa predávajú samostatne |
| Vrátane rukoväte | Vrátane rukoväte |
| Priepustnosť svetla (LT) | 75 % |
| Redukcia hluku | 33 dB(A) |
| Vyžaduje sa montáž | Nevyžaduje sa žiadna montáž |
| Počet pripojených kľúčov | 0 |
| Počet komôr v krídle | 4 |
| Počet komôr v profile | 4 |
| servis | Nakloňte sa a odbočte doľava |
| Vrátane žalúzií | Rolety nie sú súčasťou dodávky |
| Odolnosť voči poveternostným vplyvom | Odolnosť proti vetru |
| Odolnosť voči plesniam | Odolný voči plesniam |
| U-hodnota (tepelná izolácia) | 1W/m²K |
| Tepelná vodivosť | 1W/m²K |
| Hodnota solárneho faktora (SW) | 22 % |
| Prístup k zámku | Interné |
| Ochrana proti hmyzu | Bez insekticídnej ochrany |
| Kód produktu | 5908296733174 |

1850 + recenzí











