DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Okná a príslušenstvo
- Plastové okná
- PVC výklopné okno, trojsklo, 565 x 1435 mm, ľavé, biele
PVC výklopné okno, trojsklo, 565 x 1435 mm, ľavé, biele
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
PVC výklopné okno, trojsklo, 565 x 1435 mm, ľavé, biele3-7 dní223,77 €181,93 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Biele ľavostranné trojsklo sklopné a otočné PVC okno bude dobre fungovať v obytných a komerčných budovách. Vďaka nej bude slnečné svetlo prenikať do miestnosti. Otvorením alebo vyklopením krídla zabezpečíte interiéru čerstvý vzduch. Výrobok je pevný, odolný voči vetru a plesniam. K okienku dostanete kľučku.
Vlastnosti a výhody
Plastové výklopné okno s trojsklom 565 × 1435 mm, ľavé, biele, je výbornou voľbou do bytových a kancelárskych priestorov. Vďaka nemu budú žiarivé a osvetlené prirodzeným svetlom, ktoré zlepšuje náladu, je zdravé pre váš zrak a podporuje koncentráciu. Svetlé izby sa budú zdať väčšie a priestrannejšie. Lepšia funkcia mozgu a pohoda závisí aj od prístupu vzduchu bohatého na kyslík, ktorý získate otvorením alebo vyklopením okna. Súčasťou sady sú aj úchytky. Biele ľavo-výklopné PVC okno s trojsklom má nízky súčiniteľ prestupu tepla, čo znamená, že je tesné. Tento výrobok neplesnivie. Naša ponuka obsahuje rôzne modely okien, takže si ľahko vyberiete produkt, ktorý je pre vás ten pravý.
- Vrátane rukoväte
- Odolné voči vetru a plesniam
- Povrchová úprava dyhovaná
- Nakloňte a otočte
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 565 mm |
|---|---|
| Výška produktu | 1435 mm |
| Hrúbka produktu | 97 mm |
| Zahrnuté | 1x kľučka dverí |
| Počet tabúľ | 3 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 5 rokov |
| Materiál | PVC |
| Farba | Šedá |
| Farebná skupina | Šedá |
| Hmotnosť produktu | 27,2 kg |
| Hrúbka rámu dverí | 97 mm |
| Hrúbka zasklenia | 56 mm |
| Požadovaná hĺbka otvoru v stene | 80 mm |
| Štandardné | EN 14351-1 |
| Pevné/otváracie okná | Okná sú otvorené |
| Ako otvoriť okno | Manuálny |
| Výplň medzi sklami | argón |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Upevňovacie prvky a spoje sa predávajú samostatne |
| Vrátane rukoväte | Vrátane rukoväte |
| Priepustnosť svetla (LT) | 75 % |
| Redukcia hluku | 33 dB(A) |
| Vyžaduje sa montáž | Nevyžaduje sa žiadna montáž |
| Počet pripojených kľúčov | 0 |
| Počet komôr v krídle | 4 |
| Počet komôr v profile | 4 |
| servis | Nakloňte sa a odbočte doľava |
| Vrátane žalúzií | Rolety nie sú súčasťou dodávky |
| Odolnosť voči poveternostným vplyvom | Odolnosť proti vetru |
| Odolnosť voči plesniam | Odolný voči plesniam |
| U-hodnota (tepelná izolácia) | 1W/m²K |
| Tepelná vodivosť | 1W/m²K |
| Hodnota solárneho faktora (SW) | 23 % |
| Prístup k zámku | Interné |
| Ochrana proti hmyzu | Bez insekticídnej ochrany |
| Kód produktu | 5908296733648 |

1850 + recenzí











