DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Okná a príslušenstvo
- Plastové okná
- PVC výklopné okno, trojsklo, 565 x 535 mm, ľavé, biela/antracitová
PVC výklopné okno, trojsklo, 565 x 535 mm, ľavé, biela/antracitová
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
PVC výklopné okno, trojsklo, 565 x 535 mm, ľavé, biela/antracitová3-7 dní198,35 €161,26 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vyklápacie okno z PVC s trojsklom, ľavé, biela/antracitová, je zaujímavým riešením do interiérov, kde je dôležitý aj vzhľad finálneho stylingu. Výrobok má rám vyrobený z polyvinylchloridu, odolný voči vlhkosti. Zároveň má tmavosivú dyhovú úpravu. Systém s trojitým zasklením účinne chráni pred vetrom.
Vlastnosti a výhody
Ak chcete mať istotu, že interiér nielen dobre vyzerá, ale je chránený aj pred nadmernými tepelnými stratami, vyberte si PVC výklopné trojsklo, 565 x 535, ľavé, biela/antracitová. Tento výrobok má rám vyrobený z polyvinylchloridu, odolného materiálu, ktorý sa ľahko udržiava. Dyhovaná povrchová úprava v bielej a šedej farbe je dokonalým doplnkom k väčšine moderných interiérov. Výrobok má tri sklá, ktoré chránia pred vetrom a tepelnými stratami. Plastové výklopné okno s trojsklom, ľavé, biela/antracitová, je perfektným riešením do bytov a kancelárskych priestorov. Okno je dodávané s kľučkou. Pozrite si aj ďalšie produkty z tejto kategórie, ktoré nájdete v našom sortimente.
- Vrátane rukoväte
- Odolné voči vetru a plesniam
- Povrchová úprava dyhovaná
- Nakloňte a otočte
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 565 mm |
|---|---|
| Výška produktu | 835 mm |
| Hrúbka produktu | 97 mm |
| Zahrnuté | 1x kľučka dverí |
| Počet tabúľ | 3 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 5 rokov |
| Materiál | PVC |
| Farba | Šedá |
| Farebná skupina | Šedá |
| Hmotnosť produktu | 12,6 kg |
| Hrúbka rámu dverí | 70 mm |
| Hrúbka zasklenia | 23 mm |
| Požadovaná hĺbka otvoru v stene | 70 mm |
| Štandardné | EN 14351-1 |
| Pevné/otváracie okná | Okná sú otvorené |
| Ako otvoriť okno | Manuálny |
| Výplň medzi sklami | argón |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Upevňovacie prvky a spoje sa predávajú samostatne |
| Vrátane rukoväte | Vrátane rukoväte |
| Priepustnosť svetla (LT) | 82 % |
| Redukcia hluku | 34 dB(A) |
| Vyžaduje sa montáž | Nevyžaduje sa žiadna montáž |
| Počet pripojených kľúčov | 0 |
| Počet komôr v krídle | 6 |
| Počet komôr v profile | 6 |
| servis | Nakloňte sa a odbočte doľava |
| Vrátane žalúzií | Rolety nie sú súčasťou dodávky |
| Odolnosť voči poveternostným vplyvom | Odolnosť proti vetru |
| Odolnosť voči plesniam | Odolný voči plesniam |
| U-hodnota (tepelná izolácia) | 1,1 W/m²K |
| Tepelná vodivosť | 1,1 W/m²K |
| Hodnota solárneho faktora (SW) | 24 % |
| Prístup k zámku | Interné |
| Ochrana proti hmyzu | Bez insekticídnej ochrany |
| Kód produktu | 5908296733785 |

1850 + recenzí











