DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Okná a príslušenstvo
- Plastové okná
- PVC výklopné okno, trojsklo, 565 x 535 mm, ľavé, biele
PVC výklopné okno, trojsklo, 565 x 535 mm, ľavé, biele
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
PVC výklopné okno, trojsklo, 565 x 535 mm, ľavé, biele3-7 dní161,63 €131,40 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Výklopné a otočné PVC okno s trojitým zasklením, ľavé biele okno je skvelým riešením pre väčšinu interiérových dizajnov. Tento výrobok je vyrobený z kvalitného polyvinylchloridu v ráme a troch tabuľkách. Dyhovaná úprava vyzerá skvele v moderných interiéroch v škandinávskom štýle. Okno je odolné voči vetru a vlhkosti.
Vlastnosti a výhody
Ak hľadáte dokončovacie prvky pre váš dom alebo byt, dobrou voľbou bude PVC výklopné okno s trojsklom, 565 x 535 mm, ľavé, biele. Tento produkt bol pripravený z niekoľkých materiálov. Polyvinylchloridový rám je odolný a ľahko sa udržiava. Vďaka dyhovanej úprave sa hodí do moderných interiérov. Tri tabule skla účinne chránia pred vetrom a vlhkosťou a zabraňujú stratám tepla. PVC výklopné trojsklo ľavé biele okno je pripravené tak, že zabraňuje tvorbe plesní. Biela farba rámu sa hodí k väčšine štýlov interiéru. Súčasťou produktu je aj rukoväť. Pozrite si aj ostatné okná dostupné v sortimente predajne.
- Vrátane rukoväte
- Odolné voči vetru a plesniam
- Povrchová úprava dyhovaná
- Nakloňte a otočte
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 565 mm |
|---|---|
| Výška produktu | 535 mm |
| Hrúbka produktu | 97 mm |
| Zahrnuté | 1x kľučka dverí |
| Počet tabúľ | 3 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 5 rokov |
| Materiál | PVC |
| Farba | Šedá |
| Farebná skupina | Šedá |
| Hmotnosť produktu | 12 kg |
| Hrúbka rámu dverí | 97 mm |
| Hrúbka zasklenia | 56 mm |
| Požadovaná hĺbka otvoru v stene | 80 mm |
| Štandardné | EN 14351-1 |
| Pevné/otváracie okná | Okná sú otvorené |
| Ako otvoriť okno | Manuálny |
| Výplň medzi sklami | argón |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Upevňovacie prvky a spoje sa predávajú samostatne |
| Vrátane rukoväte | Vrátane rukoväte |
| Priepustnosť svetla (LT) | 75 % |
| Redukcia hluku | 33 dB(A) |
| Vyžaduje sa montáž | Nevyžaduje sa žiadna montáž |
| Počet pripojených kľúčov | 0 |
| Počet komôr v krídle | 4 |
| Počet komôr v profile | 4 |
| servis | Nakloňte sa a odbočte doľava |
| Vrátane žalúzií | Rolety nie sú súčasťou dodávky |
| Odolnosť voči poveternostným vplyvom | Odolnosť proti vetru |
| Odolnosť voči plesniam | Odolný voči plesniam |
| U-hodnota (tepelná izolácia) | 1,1 W/m²K |
| Tepelná vodivosť | 1,1 W/m²K |
| Hodnota solárneho faktora (SW) | 15 % |
| Prístup k zámku | Interné |
| Ochrana proti hmyzu | Bez insekticídnej ochrany |
| Kód produktu | 5908296733761 |

1850 + recenzí











