DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Okná a príslušenstvo
- Plastové okná
- PVC výklopné okno, trojsklo, 565 x 535 mm, pravé, biela/antracitová
PVC výklopné okno, trojsklo, 565 x 535 mm, pravé, biela/antracitová
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
PVC výklopné okno, trojsklo, 565 x 535 mm, pravé, biela/antracitová3-7 dní198,35 €161,26 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Jednoduché otočno-sklopné PVC okno sa vyznačuje vysokou životnosťou. Poskytuje stabilitu a ochranu pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami. Tento produkt sa veľmi pohodlne používa. Bol vyrobený z pevných materiálov. Okno z PVC sa otvára doľava, čo vám umožňuje prispôsobiť ho potrebám vašej miestnosti. Sada obsahuje prídavnú rukoväť.
Vlastnosti a výhody
PVC výklopné trojsklo 865 x 1435 mm, pravé, biela/antracitová, je kvalitný výrobok určený do každej miestnosti a domácnosti. Jeho ľahký a jednoduchý dizajn zaisťuje dlhú životnosť. Pravé biele/antracitové trojsklo PVC výklopno-kyvné okno je vyrobené z extrémne odolného polyvinylchloridu. Tento materiál je odolný voči negatívnym vplyvom poveternostných podmienok. Vďaka tomu okno dlhšie udrží teplo v miestnosti. Výhodou produktu je jeho jednoduchá hladká povrchová úprava. Keď sa rozhodnete pre kúpu plastových okien, vyberáte si extrémne tesné výrobky, ktoré zachovávajú štandardy primeranej tepelnej izolácie. Skontrolujte, aké ďalšie modely okien z PVC sú k dispozícii v obchode Castorama.
- Vrátane rukoväte
- Odolné voči vetru a plesniam
- Hladká povrchová úprava
- Nakloňte a otočte
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 565 mm |
|---|---|
| Výška produktu | 835 mm |
| Hrúbka produktu | 97 mm |
| Zahrnuté | 1x kľučka dverí |
| Počet tabúľ | 3 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 5 rokov |
| Materiál | PVC |
| Farba | biely |
| Farebná skupina | biely |
| Hmotnosť produktu | 12,6 kg |
| Hrúbka rámu dverí | 97 mm |
| Hrúbka zasklenia | 56 mm |
| Požadovaná hĺbka otvoru v stene | 80 mm |
| Štandardné | EN 14351-1 |
| Pevné/otváracie okná | Okná sú otvorené |
| Ako otvoriť okno | Manuálny |
| Výplň medzi sklami | argón |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Upevňovacie prvky a spoje sa predávajú samostatne |
| Vrátane rukoväte | Vrátane rukoväte |
| Priepustnosť svetla (LT) | 75 % |
| Redukcia hluku | 33 dB(A) |
| Vyžaduje sa montáž | Nevyžaduje sa žiadna montáž |
| Počet pripojených kľúčov | 0 |
| Počet komôr v krídle | 4 |
| Počet komôr v profile | 4 |
| servis | Nakloňte a otočte doprava |
| Vrátane žalúzií | Rolety nie sú súčasťou dodávky |
| Odolnosť voči poveternostným vplyvom | Odolnosť proti vetru |
| Odolnosť voči plesniam | Odolný voči plesniam |
| U-hodnota (tepelná izolácia) | 1,1 W/m²K |
| Tepelná vodivosť | 1,1 W/m²K |
| Hodnota solárneho faktora (SW) | 19 % |
| Prístup k zámku | Interné |
| Ochrana proti hmyzu | Bez insekticídnej ochrany |
| Kód produktu | 5908296733792 |

1850 + recenzí











