DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Okná a príslušenstvo
- PVC výklopné okno, trojsklo, 865 x 1135 mm, ľavé, biele
PVC výklopné okno, trojsklo, 865 x 1135 mm, ľavé, biele
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
PVC výklopné okno, trojsklo, 865 x 1135 mm, ľavé, biele3-7 dní144,95 €117,85 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Prezrite si moderné PVC okno, ktoré zaručuje nielen svetlo a teplo interiéru, ale aj výbornú akustickú izoláciu 31dB. Jeho trvalo biele rámy a trojkomorové sklo plnené argónom (s U-hodnotou 0,9 W/m²K) zaisťujú vynikajúcu energetickú účinnosť. Okno je pripravené na montáž, s kľučkou a drenážou a jeho odolnosť voči poveternostným vplyvom a odolnosť voči plesniam z neho robí ideálne riešenie do každej domácnosti.
Vlastnosti a výhody
Objavte vo svojom dome novú kvalitu s naším PVC oknom s rozmermi 865 mm x 1135 mm. Táto pevná konštrukcia je vybavená tromi sklami plnenými argónom pre zvýšenú tepelnú izoláciu (koeficient U je iba 0,9 W/m²K) a akustickú izoláciu, čím sa znižuje hluk až o 31 dB! V bielom, elegantnom prevedení ide odolnosť a štýl ruka v ruke s funkčnosťou – okno je výklopné a otočné vľavo, čo zaisťuje komfort používania. Vďaka PVC a sklu ako materiálom zabezpečujeme odolnosť voči poveternostným vplyvom a plesniam. Jednoduchá montáž, držiaky sú už súčasťou balenia. Naše okno, ktoré je spoľahlivé, odolné a vyrobené s ohľadom na pohodlie, je investíciou, ktorá bude prinášať úžitok roky.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | okno |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Akýsi balík | Kus |
| Šírka produktu | 865 mm |
| Výška produktu | 1135 mm |
| Hmotnosť produktu | 38 kg |
| Pevné/otváracie okná | Okná sú otvorené |
| servis | Nakloňte sa a odbočte doľava |
| Materiál | PVC, sklo |
| Farba | biely |
| Skončiť | Lesklé |
| Typ skla | 3-presklené |
| Typ zasklenia | Trojité zasklenie |
| Počet tabúľ | 3 |
| Sklenená úprava | Transparentné |
| U-hodnota (tepelná izolácia) | 0,9 W/m²K |
| Hrúbka rámu | 81 mm |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Upevňovacie prvky a spoje sa predávajú samostatne |
| Zahrnuté | kľučka dverí, drenáž |
| Technológia teplých okrajov | S teplým okrajom |
| Možnosť uzamknutia rukoväte | Dá sa zavrieť |
| Redukcia hluku | 31 dB(A) |
| Počet komôr v profile | 6 |
| záruka výrobcu | 5 rokov |
| Kód produktu | 5907458730914 |

1850 + recenzí











