DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Okná a príslušenstvo
- Plastové okná
- PVC výklopné okno, trojsklo, 865 x 1135 mm, pravé, biela/antracitová
PVC výklopné okno, trojsklo, 865 x 1135 mm, pravé, biela/antracitová
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
PVC výklopné okno, trojsklo, 865 x 1135 mm, pravé, biela/antracitová3-7 dní266,14 €216,38 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Trojsklo pravé biele/antracitové sklopno-kyvné okno je obľúbenou voľbou pre väčšinu domov a bytov. Produkt sa vyznačuje komfortom používania, nadpriemerným dizajnom a bezpečnosťou. Pevne skonštruované okno je vybavené výklopným a otočným systémom. Biely rám okna má štandardne hladkú povrchovú úpravu. Na výrobok sa vzťahuje päťročná záruka.
Vlastnosti a výhody
PVC výklopné trojsklo, pravé, biele/antracitové, je spoľahlivý produkt s inovatívnou technológiou, ktorá umožňuje pohodlné používanie. Klasické šedé okno dokonale doplní vzhľad vašej izby. Dyhovaný povrch poskytuje pozitívne vizuálne efekty. Technológia dyhovania umožňuje dosiahnuť komplexný konečný efekt založený na použití dreva. Vďaka tomu má pravé biele/antracitové trojsklo PVC výklopno-kyvné okno lepšie izolačné parametre. Výrobok je veľmi odolný a stabilný. Poskytuje účinnú ochranu pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami. Sada navyše obsahuje rukoväť. Pozrite si, aké ďalšie stavebné výrobky sú v našej ponuke.
- Vrátane rukoväte
- Odolné voči vetru a plesniam
- Povrchová úprava dyhovaná
- Nakloňte a otočte
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 865 mm |
|---|---|
| Výška produktu | 1135 mm |
| Hrúbka produktu | 97 mm |
| Zahrnuté | 1x kľučka dverí |
| Počet tabúľ | 3 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 5 rokov |
| Materiál | PVC |
| Farba | Šedá |
| Farebná skupina | Šedá |
| Hmotnosť produktu | 29,9 kg |
| Hrúbka rámu dverí | 97 mm |
| Hrúbka zasklenia | 56 mm |
| Požadovaná hĺbka otvoru v stene | 80 mm |
| Štandardné | EN 14351-1 |
| Pevné/otváracie okná | Okná sú otvorené |
| Ako otvoriť okno | Manuálny |
| Výplň medzi sklami | argón |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Upevňovacie prvky a spoje sa predávajú samostatne |
| Vrátane rukoväte | Vrátane rukoväte |
| Priepustnosť svetla (LT) | 75 % |
| Redukcia hluku | 33 dB(A) |
| Vyžaduje sa montáž | Nevyžaduje sa žiadna montáž |
| Počet pripojených kľúčov | 0 |
| Počet komôr v krídle | 4 |
| Počet komôr v profile | 4 |
| servis | Nakloňte a otočte doprava |
| Vrátane žalúzií | Rolety nie sú súčasťou dodávky |
| Odolnosť voči poveternostným vplyvom | Odolnosť proti vetru |
| Odolnosť voči plesniam | Odolný voči plesniam |
| U-hodnota (tepelná izolácia) | 0,92 W/m²K |
| Tepelná vodivosť | 0,92 W/m²K |
| Hodnota solárneho faktora (SW) | 27 % |
| Prístup k zámku | Interné |
| Ochrana proti hmyzu | Bez insekticídnej ochrany |
| Kód produktu | 5908296733266 |

1850 + recenzí











