DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Okná a príslušenstvo
- Plastové okná
- PVC výklopné trojsklo, 565 x 535 mm, pravé, biele
PVC výklopné trojsklo, 565 x 535 mm, pravé, biele
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
PVC výklopné trojsklo, 565 x 535 mm, pravé, biele3-7 dní161,63 €131,40 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Správna voľba okna do miestnosti zabezpečí vhodnú úroveň tepelnej izolácie v dome. Predstavujeme trojsklo, pravé biele PVC výklopné a otočné okno, ktoré sa bude skvele hodiť do neštandardných interiérov, kde nie je veľmi dôležitý prístup slnečného svetla. Konštrukčný rám okna je biely. Produkt zaručuje kvalitnú ochranu proti hluku a odolnosť za všetkých podmienok.
Vlastnosti a výhody
Ak chcete udržať teplo vo svojom byte, zvoľte pevné PVC výklopné trojsklo pravé biele okno. Je vyrobená z kvalitných materiálov, ktoré sú odolné voči nepriaznivým poveternostným podmienkam. Hlavnými črtami tohto článku sú nadčasový dizajn, bezpečnosť a komfort používania. Produkt je ideálny pre technické miestnosti, kde je obmedzený prístup svetla. Okno s bielym rámom pôsobí nadčasovo. Výrobok je pevne skonštruovaný a odolný voči mechanickému poškodeniu. Systém sklápania a otáčania okna umožňuje jeho otváranie alebo sklápanie – podľa vašich potrieb. Produkt sa otvára na ľavú stranu. Na trojsklo PVC výklopno-kyvné okno 565 x 535 mm, pravé, biele, sa vzťahuje päťročná záruka.
- Tepelná priepustnosť referenčného okna 1230 x 1480 mm je 0,82 W/m2K
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 565 mm |
|---|---|
| Výška produktu | 535 mm |
| Hrúbka produktu | 97 mm |
| Počet tabúľ | 3 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 5 rokov |
| Materiál | PVC |
| Farba | Šedá |
| Farebná skupina | Šedá |
| Hmotnosť produktu | 12 kg |
| Pevné/otváracie okná | Okná sú otvorené |
| Ako otvoriť okno | Manuálny |
| Vrátane rukoväte | Vrátane rukoväte |
| servis | Nakloňte a otočte, doprava |
| Vrátane žalúzií | Rolety nie sú súčasťou dodávky |
| Odolnosť voči poveternostným vplyvom | Odolnosť proti vetru |
| Odolnosť voči plesniam | Odolný voči plesniam |
| U-hodnota (tepelná izolácia) | 1,1 W/m²K |
| Kód produktu | 5908296733778 |

1850 + recenzí











