DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Okná a príslušenstvo
- Plastové okná
- PVC výklopné trojsklo, 865 x 835 mm, pravé, biele
PVC výklopné trojsklo, 865 x 835 mm, pravé, biele
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
PVC výklopné trojsklo, 865 x 835 mm, pravé, biele3-7 dní189,87 €154,37 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
PVC výklopno-kyvné trojsklo pravé biele okno zabezpečí lepší prístup slnečného svetla do interiéru budovy. Tento produkt chráni pred vetrom a je odolný aj proti vlhkosti. Je vyrobený z odolných materiálov. Navyše ide o kompletnú sadu, ktorá obsahuje aj praktickú rukoväť. Okno sa otvára na pravú stranu.
Vlastnosti a výhody
Lepšie slnečné svetlo vo vnútri budovy Vám zabezpečí trojsklo PVC výklopno-kyvné okno 865 x 835 mm, pravé, biele. Vďaka tomu budete môcť znížiť svoje účty za elektrinu. Tento produkt je tiež dobrou ochranou proti vetru. To zaručuje konštrukcia s trojitým zasklením. Trojsklo, pravé biele PVC výklopné okno je vyrobené z PVC. Tento materiál je odolný voči plesniam. Biela povrchová úprava znamená, že okno je možné osadiť do akejkoľvek budovy bez ohľadu na farbu fasády. Tento produkt je ponúkaný s rukoväťou. Okno môžete nakloniť alebo otvoriť doprava, v závislosti od vašich potrieb. Sortiment predajní Castorama zahŕňa široký výber dostupných okien. Líšia sa veľkosťou, farbou a štruktúrou.
- Vrátane rukoväte
- Odolné voči vetru a plesniam
- Hladká povrchová úprava
- Nakloňte a otočte
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 835 mm |
|---|---|
| Výška produktu | 865 mm |
| Hrúbka produktu | 97 mm |
| Zahrnuté | 1x kľučka dverí |
| Počet tabúľ | 3 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 5 rokov |
| Materiál | PVC |
| Farba | biely |
| Farebná skupina | biely |
| Hmotnosť produktu | 23,8 kg |
| Hrúbka rámu dverí | 97 mm |
| Hrúbka zasklenia | 56 mm |
| Požadovaná hĺbka otvoru v stene | 80 mm |
| Štandardné | EN 14351-1 |
| Pevné/otváracie okná | Okná sú otvorené |
| Ako otvoriť okno | Manuálny |
| Výplň medzi sklami | argón |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Upevňovacie prvky a spoje sa predávajú samostatne |
| Vrátane rukoväte | Vrátane rukoväte |
| Priepustnosť svetla (LT) | 75 % |
| Redukcia hluku | 33 dB(A) |
| Vyžaduje sa montáž | Nevyžaduje sa žiadna montáž |
| Počet pripojených kľúčov | 0 |
| servis | Nakloňte a otočte, doprava |
| Vrátane žalúzií | Rolety nie sú súčasťou dodávky |
| Odolnosť voči poveternostným vplyvom | Odolnosť proti vetru |
| Odolnosť voči plesniam | Odolný voči plesniam |
| U-hodnota (tepelná izolácia) | 0,96 W/m²K |
| Tepelná vodivosť | 0,96 W/m²K |
| Hodnota solárneho faktora (SW) | 24 % |
| Prístup k zámku | Interné |
| Ochrana proti hmyzu | Bez insekticídnej ochrany |
| Kód produktu | 5908296733891 |

1850 + recenzí











