DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Strecha
- Strešné krytiny
- Strešné lepenky
- Asfaltová strešná lepenka Nexler W400 15 m2
Asfaltová strešná lepenka Nexler W400 15 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Asfaltová strešná lepenka Nexler W400 15 m23-7 dní27,13 €22,06 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Asfaltová strešná lepenka Nexler W400 je vhodná pre akýkoľvek typ strechy. Jeho inštalácia je jednoduchá. Samotný výrobok sa vyznačuje trvanlivosťou. Neobsahuje nebezpečné látky, vďaka čomu je bezpečné ho používať a prísť do kontaktu s polystyrénom. Naša ponuka obsahuje mnoho ďalších stavebných a strešných materiálov, ktoré sa vyznačujú vynikajúcim spracovaním.
Vlastnosti a výhody
Funkčná asfaltová strešná lepenka Nexler W400 15 m2 je ideálna na pokrývačské práce, výstavbu nových striech a renováciu starých konštrukcií, ktoré si vyžadujú opravu. Výrobok je vyrobený z materiálu nazývaného bitúmen, stavebnej lepenkovej matrice a poťahov. Výhodou je, že strešná lepenka neobsahuje škodlivé látky a rozpúšťadlá. Pri kontakte s polystyrénom je úplne bezpečný. Asfaltová strešná lepenka Nexler W400 je produkt, ktorý sa dá bez problémov inštalovať. Všetko, čo potrebujete, je bitúmenové lepidlo. Tento typ výrobku má univerzálne použitie - je vhodný pre každú strechu. Pozrite si aj iné strešné materiály, ktoré vám pomôžu vytvoriť strechu, ktorá vydrží roky.
- Neobsahuje rozpúšťadlá a toxické látky
- Bezpečný pri kontakte s polystyrénom
- Jednoduchosť a rýchlosť montáže
- Vhodné na akúkoľvek strechu
Technické špecifikácie
| Dĺžka produktu | 1 m |
|---|---|
| šírka (cm) | 30 cm |
| Hmotnosť (kg) | 26 kg |
| Pokrytie | 15 m² |
| Návod na inštaláciu | Fixuje sa lepením bitúmenovými lepidlami |
| Inštrukcie na používanie | Maximálna ťažná sila: pozdĺž: 500 ± 300 N/50 mm; naprieč: 350 ± 200 N/50 mm |
| Typ balenia | rolí |
| Materiál | Bitúmen |
| Farba | Šedá |
| Farebná skupina | Šedá |
| Kód produktu | 5903874202301 |

1850 + recenzí








