DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Klimatizácie a ventilátory
- Vetracie systémy
- Axiálne ventilátory
- Axiálny ventilátor Blyss 125SV s káblovým spínačom
Axiálny ventilátor Blyss 125SV s káblovým spínačom
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Axiálny ventilátor Blyss 125SV s káblovým spínačom3-7 dní65,16 €52,98 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Na vytvorenie systému cirkulácie vzduchu vo vašom byte môžete použiť axiálny ventilátor. Účinne čistí vzduch od nepríjemných pachov a vlhkosti, vďaka čomu je ideálny na použitie v kuchyniach a kúpeľniach. Je vybavený ťahacím lankovým vypínačom, takže ho môžete ľahko spustiť a zastaviť.
Vlastnosti a výhody
Axiálny ventilátor je malé, ale mimoriadne užitočné zariadenie, ktoré nájde uplatnenie v každej domácnosti. Skvele sa hodí do kuchýň a kúpeľní, pretože efektívne čistí vzduch od prebytočnej vlhkosti a nepríjemných pachov. Je vybavený šnúrovým vypínačom, takže ho ľahko spustíte a zastavíte, aj keď je umiestnený vo výške. Vyznačuje sa estetickou bielou farbou, takže sa perfektne hodí ku každému dizajnu interiéru. Naša ponuka zahŕňa rôzne ventilátory pre vaše izby, takže si budete môcť vybrať model s funkciami, ktoré potrebujete, a s výkonom, ktorý dokonale zodpovedá veľkosti vašich miestností.
- Skriňa a obežné koleso vyrobené z kvalitného a odolného ABS plastu
- Guličkové ložiská umožňujú nepretržitú prevádzku
- Vplyvom teploty nemení farbu
- Jednoduchá a rýchla montáž
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 120 mm |
| Vstupný priemer | 125 mm |
| Šírka produktu | 180 mm |
| Výška produktu | 180 mm |
| Typ ložiska | V tvare gule |
| Typ ovládania | Kábel je vytiahnutý |
| Výkon vo wattoch | 16W |
| Rýchlosť rotácie | 2400 ot./min |
| Kód produktu | 5907641450674 |

1850 + recenzí








