DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Bazény a príslušenstvo
- Bazény a záhradné vírivky
- Basen Bestway Swim Vista 4,88 x 1,22 m
Basen Bestway Swim Vista 4,88 x 1,22 m
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Basen Bestway Swim Vista 4,88 x 1,22 m3-7 dní571,70 €464,80 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Bazén Bestway Swim Vista urobí vaše leto plné šťastných spomienok. Bazén umiestnený v záhrade alebo na rekreačnom pozemku predstavuje spôsob, ako stráviť príjemné chvíle vo vode. Okrúhly model vyrobený z PVC je dodávaný s rebríkom, ktorý uľahčuje vstup a výstup z vody. Priložený kryt umožňuje chrániť bazén pred znečistením.
Vlastnosti a výhody
Aby ste naplno využili letné počasie, oplatí sa zakúpiť bazén Bestway Swim Vista 4,88 x 1,22 m. Umiestnený v záhrade alebo na rekreačnom pozemku bude zdrojom radosti pre celú rodinu. Kúpalisko vám umožní stráviť veľa bezstarostných chvíľ vo vode najmä v horúcich dňoch. Ponúkaný model má okrúhly tvar. Jeho priemer je 488 cm a hĺbka je 122 cm. To vám umožní voľne sa pohybovať. Bazén Bestway Swim Vista je vyrobený z PVC. Je hnedej farby. Súprava obsahuje filtračné čerpadlo, dávkovač ChemConnect™ a opravnú náplasť, ako aj rebrík a kryt bazéna. Vďaka rebríku je používanie bazéna veľmi pohodlné. Zakrytie umožňuje chrániť vodu pred kontaminantmi, ako sú listy alebo hmyz. Na výrobok sa vzťahuje dvojročná záruka.
- Robustné bočné steny bazéna sú vyrobené z Tritech™, 3-vrstvového vystuženého materiálu s jadrom z polyesterovej sieťoviny a dvoma vrstvami odolného PVC.
- 3-vrstvová páska poskytuje dodatočnú podporu na strane
- Kovový rám odolný voči korózii
- ClickConnect System™ - prémiový oceľový rám odolný voči korózii s technológiou rýchleho kliknutia pre jednoduchú inštaláciu
- Realistická potlač Prismatic Stone™ dodá vášmu bazénu nádherný vzhľad a podvodný zážitok s 2 vstavanými priehľadnými oknami
- Dávkovač ChemConnect™ udržiava a poskytuje čistú a zdravú vodu v bazéne. Uvoľňovanie chemikálií cez dávkovač poskytuje stabilné hladiny chlóru potrebné pre správnu chemickú rovnováhu
- jednoduchá montáž
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Rodinný bazén |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Balenie |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Najlepší spôsob, ako |
| Priemer (cm) | 488 cm |
| výška (cm) | 122 cm |
| Podrobnosti o záruke | 2 roky záruka výrobcu |
| séria | Záhradný bazén |
| Typ filtra | Pieskový filter |
| Názov/číslo modelu | 56725 |
| Kapacita (l) | 19480L |
| Vyžaduje sa montáž | Vyžaduje sa montáž |
| Zahrnuté | bazén, filtračné čerpadlo, rebrík, kryt bazéna, dávkovač ChemConnect™, opravná záplata. |
| Hmotnosť (kg) | 77,23 kg |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Farba | Farba kresby dreva |
| Tvar produktu | Okrúhly |
| Materiál rámu | Kovové |
| Materiál | PVC |
| Vzor | Modrá mozaika na dne bazéna, biele vnútorné steny |
| veková skupina | Na 6 rokov |
| Kód produktu | 6941607329405 |

1850 + recenzí











