DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kuchyňa
- Kuchynské spotrebiče
- Varné dosky
- Beko sklokeramická varná doska 4 horáky 60 cm
Beko sklokeramická varná doska 4 horáky 60 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Beko sklokeramická varná doska 4 horáky 60 cm3-7 dní264,57 €215,10 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Sklokeramická varná doska Beko HQC64401 sa skvele hodí do každej kuchyne, najmä tam, kde sú deti. Zariadenie je vybavené funkciou uzamknutia tlačidiel a gombíkov, čo poskytuje účinnú ochranu pred popálením. Keďže má pohodlné dotykové ovládanie, nie sú v ňom žiadne vyčnievajúce prvky.
Vlastnosti a výhody
Kuchyňa je srdcom vášho domova a trávi v nej veľa času celá rodina? Napriek tomu, že sa snažíte všetko ustrážiť, máte obavy, že si ho jedno z vašich detí zapne a popáli sa pri hre s gombíkmi na sporáku? Na tieto starosti budete môcť zabudnúť vďaka predstavenej sklokeramickej varnej doske. Má funkciu uzamknutia tlačidla a gombíka, ktorá zabraňuje nebezpečným nehodám. Táto možnosť tiež zabraňuje náhodným zmenám počas chodu disku. Výrobok je tiež vybavený systémom automatického vypnutia, ktorý sa spustí ihneď po vybratí nádoby z vykurovacieho priestoru. Celá varná doska sa ovláda dotykom – nedostatok vyčnievajúcich prvkov uľahčuje jej udržiavanie v čistote a zväčšuje pracovnú plochu v kuchyni. Vyskúšajte to a presvedčte sa sami, aké pohodlné je toto riešenie!
- Dotykové ovládanie
- Digitálny displej s časovačom
- Detský zámok
- Indikátor zvyškového tepla
- Udržiavanie tepla
- Funkcia Booster - rýchly ohrev
- Automatické vypnutie
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Vyhrievacia doska |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Beko |
| Hĺbka (cm) | 51 cm |
| Hĺbka vybrania | 490 mm |
| šírka (cm) | 58 cm |
| Šírka vybrania | 560 mm |
| výška (cm) | 3,7 cm |
| Spôsob montáže | Integrovaný |
| Typ vykurovacej dosky | Keramické |
| Typ napájania | Elektrické |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Energetická trieda | Trieda sa nevyžaduje |
| Počet horákov | 4 |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | čierna |
| Kód produktu | 8690842131318 |

1850 + recenzí











