DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Kuchyňa
- Kuchynské drezy
- Žulové kuchynské drezy
- Bon granitový drez 44 x 56 cm čierny
Bon granitový drez 44 x 56 cm čierny
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Bon granitový drez 44 x 56 cm čierny3-7 dní92,88 €75,52 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Umývadlo a odkvapkávač |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Kuchinox |
| Dĺžka produktu | 560 mm |
| Hĺbka produktu | 160 mm |
| Minimálna šírka skrinky | 500 mm |
| Priemer odtoku | 90 mm |
| Šírka produktu | 440 mm |
| Výška produktu | 250 mm |
| Spôsob montáže | Zapustené |
| Počet komôr | 1 |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | čierna |
| Hmotnosť produktu | 14 kg |
| Dĺžka hlavnej komory | 390 mm |
| Zahrnuté | Drez, sifón, ručná zástrčka, batéria s výtokom v tvare U, odtokový set |
| Tvar produktu | Obdĺžnikový |
| Reverzibilné | Možnosť zmeny smeru |
| Informácie o údržbe | Umyte čistiacim mliekom |
| Kód produktu | 5905358204931 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí








