DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Brány a ploty
- Vstupné brány
- Brána Elba 400 x 150 cm, antracit pozink
Brána Elba 400 x 150 cm, antracit pozink
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Brána Elba 400 x 150 cm, antracit pozink3-7 dní779,38 €633,64 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Pozinkovaná antracitová brána Elba je skvelou voľbou do moderných nehnuteľností aj do tých s dostatkom zelene. Výrobok je vyrobený z pozinkovanej ocele a tmavosivého kompozitu. Prvok sa ľahko montuje vďaka priloženým pántom. Dvojkrídlová brána sa ovláda manuálne, takže nehrozí, že sa systém otvárania pokazí.
Vlastnosti a výhody
Pýtate sa, ako ochrániť svoj majetok pred návštevami neželaných hostí? V tomto prípade vám môže pomôcť brána Elba 400 x 150 cm pozinkovaný antracit. Tento prvok je vyrobený z pozinkovanej ocele, ktorá je chránená proti korózii a odolná voči mechanickému poškodeniu. Niektoré z prvkov sú vyrobené z kompozitu odolného voči poveternostným vplyvom. Navyše zaručuje pocit súkromia, pretože pokrýva interiér nehnuteľnosti. Pozinkovaná antracitová brána Elba je produkt pripravený v dvojkrídlovom prevedení na ručné ovládanie. Tmavosivá farba dokonale funguje s väčšinou ambientných štýlov. Montáž brány je jednoduchá vďaka pántom, ktoré sú súčasťou súpravy. Pozrite si aj ďalšie produkty dostupné v sortimente predajne.
- Výrobok je chránený proti korózii
- Jednoduchá montáž
- Vrátane pántov
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Skupina Polbram Steel |
| Hĺbka (cm) | 12 cm |
| Maximálny uhol otvorenia | 95° |
| šírka (cm) | 400 cm |
| výška (cm) | 150 cm |
| séria | Elba |
| Farba | Antracit + doska |
| Hmotnosť produktu | 77 kg |
| Kód produktu | 5903641450188 |

1850 + recenzí










