DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
Bruk-Bet Tetron lemovanie 6 x 30 x 51 cm grafit
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Bruk-Bet Tetron lemovanie 6 x 30 x 51 cm grafit3-7 dní12 €9,76 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Lemovanie chodníka |
|---|---|
| Akýsi balík | Kus |
| Marka | Bruk-Bet |
| Dĺžka produktu | 51 mm |
| Výška produktu | 30 mm |
| Hrúbka produktu | 6 mm |
| Pokrytie | 51 m² |
| Materiál | Betón |
| Effect | Prirodzený efekt |
| Vzor | Hladký |
| Masovo farbená dlažba | Nefarbené |
| Typ tanierovej hmoty | Šedá hmota |
| Farba | Grafit |
| Farebná skupina | Šedá |
| Reverzibilné | Možnosť zmeny smeru |
| Osud | Budovanie schodov, oplotenie chodníkov |
| Oblasť použitia | Vonku |
| Inštrukcie na používanie | Podľa špecifikácií |
| záruka výrobcu | 3 roky |
| Podrobnosti o záruke | Len výrobné chyby |
| Hmotnosť produktu | 1871 g |
| Kód produktu | 5903230258973 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí









