DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Elektrické náradie
- Mini elektrické náradie
- Brúsna sada Dremel, stopka + krúžok 60/120
Brúsna sada Dremel, stopka + krúžok 60/120
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Brúsna sada Dremel, stopka + krúžok 60/1203-7 dní22,94 €18,65 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Súprava na brúsenie obsahuje prvky elektrického náradia, ktoré vám umožnia správne vyčistiť drevo, zlato, hliník a meď – bude sa vám hodiť pri vytváraní rôznych štruktúr z týchto materiálov. Sada obsahuje stopku a krúžok, ako aj brúsne pásy. Ponúkame aj ďalšie dielenské príslušenstvo.
Vlastnosti a výhody
Brúsna súprava nemôže chýbať v žiadnej funkčnej dielni - príslušenstvo elektrického náradia umožňuje správne čistenie povrchov tvrdých materiálov. Produkt je univerzálny, čo znamená, že je ideálny na použitie na drevo, zlato, striebro, hliník alebo meď. Je vyrobený z oxidu hlinitého, takže sa ani pri častom používaní rýchlo neopotrebuje. Sada obsahuje okrem stopky a prstenca aj brúsne pásy s rôznou zrnitosťou, takže intenzitu čistenia môžete prispôsobiť stupňu znečistenia materiálu. Navrhovaný sortiment zahŕňa aj ďalšie príslušenstvo k elektrickému náradiu, takže si môžete jednoducho zostaviť produkty, ktoré budú obzvlášť užitočné vo vašej dielni.
- Ideálne riešenie pre rýchly odber materiálu
- Špendlík je možné rýchlo vymeniť
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Sada brúsnych objímok |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 3 |
| Typ balenia | Balenie |
| Marka | Dremel |
| Dĺžka produktu | 98 mm |
| Veľkosť hriadeľa | 3,2 mm |
| Priemer produktu | 13 mm |
| Šírka produktu | 50 mm |
| Výška produktu | 14 mm |
| Druh brúsneho materiálu | Tuk |
| Gradácia | Stupňovanie 60/120 |
| počet položiek | 3 |
| Maximálne otáčky za minútu | 20 000 ot./min |
| Zahrnuté | 1 x brúsny tŕň, 1 x brúsny pás 13 mm zrnitosť 60, 1 x brúsny pás 13 mm zrnitosť 120 |
| Hmotnosť produktu | 10 g |
| Farebná skupina | čierna |
| Tvar produktu | Okrúhly |
| Materiál brúsnej časti | Oxid hlinitý |
| Osud | Mäkké drevo, tvrdé drevo, mäkké plasty, zlato, striebro, hliník, meď a plasty |
| Kód produktu | 8710364060948 |

1850 + recenzí











