DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Zavlažovanie záhrady
- Hadice
- Cellfast Basic záhradná hadica 3/4" 50 m
Cellfast Basic záhradná hadica 3/4" 50 m
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Cellfast Basic záhradná hadica 3/4" 50 m3-7 dní83,64 €68 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Záhradná hadica Cellfast Basic 3/4" je nevyhnutnou výbavou na Vašej domácej záhrade alebo na Vašom pozemku. Výrobok je flexibilný a dobre znáša tlak vody. Špeciálny materiál, z ktorého je vyrobená, zaručuje jej odolnosť. Vo vnútri je navyše vrstva ktorý zabraňuje hromadeniu rias.Produkt je dlhý päťdesiat metrov.
Vlastnosti a výhody
Pýtate sa, ako zavlažovať odľahlé časti záhrady počas prechodného sucha? Pre zásobovanie vodou aj tam, kde je k nej sťažený prístup, zvoľte záhradnú hadicu Cellfast Basic 3/4" 50 m. Tento výrobok je vyrobený z odolného, mechanickému poškodeniu odolného polyvinylchloridu. Vďaka tomu nie je ovplyvnený ničivými faktormi typické pre vonkajšie prostredie. Je odolná aj voči UV žiareniu. Záhradná hadica Cellfast Basic 3/4" je vybavená odolnou výstužou z kvalitnej priadze. Napriek svojej pružnosti si zachováva primeranú pevnosť. Jeho vnútro je navyše chránené proti riasam, ktoré sa nebudú usádzať a blokovať prúdenie vody. Pozrite si aj iné dostupné modely záhradných hadíc.
- Odolné a flexibilné
- Odolná výstuž z najkvalitnejšej priadze
- Odolné voči UV žiareniu a usadzovaniu rias vo vnútri hadice
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Dĺžka hadice | 50 m |
| Hĺbka (cm) | 21 cm |
| Priemer produktu | 19,5 mm |
| šírka (cm) | 39 cm |
| výška (cm) | 39 cm |
| Maximálna prevádzková teplota | 50 °C |
| Maximálny pracovný tlak | 25 bar |
| Minimálna prevádzková teplota | -10 °C |
| Hmotnosť (kg) | 9,6 kg |
| Kód produktu | 5907553508548 |

1850 + recenzí








