DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Domáca elektronika
- Svetlá a baterky
- Čelovka Stanley 300 lm 4 x AAA
Čelovka Stanley 300 lm 4 x AAA
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Čelovka Stanley 300 lm 4 x AAA3-7 dní32,84 €26,70 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Čelovka |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Stanley |
| Svetelný rozsah | 300 m |
| Úroveň ochrany | IP44 |
| Typ prepínača | Zapnúť/vypnúť |
| Vrátane batérií/nabíjacích batérií | Vrátane batérií |
| Funkcie | 3 režimy svietenia: silné svetlo / slabé svetlo / blikanie; funkcia zoom |
| Počet LED diód | 1 LED |
| Počet žiaroviek | 1 |
| lúmenov | 300lm |
| Stmievateľné | Nie je stmievateľné |
| Intenzita svetla v nízkom režime | 120lm |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | čierna |
| Kód produktu | 6939684854354 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí










