DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Sanitárne silikóny
- Ceresit CS 25 mramor biely sanitárny silikón 280 ml
Ceresit CS 25 mramor biely sanitárny silikón 280 ml
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Ceresit CS 25 mramor biely sanitárny silikón 280 ml3-7 dní22,73 €18,48 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Hľadáte produkt, ktorý vám umožní utesniť škáry v kúpeľni alebo kuchyni? Vyberte si vynikajúci mramorový biely silikón Ceresit CS25. Vďaka svojim vlastnostiam ľahko vyplníte medzery medzi obkladmi a v rohoch stien. Urobíte to rýchlo a efektívne. Je to užitočný produkt pri dokončovacích prácach vo vašej domácnosti.
Vlastnosti a výhody
Ceresit CS25 silikón 280 ml mramorová biela je vynikajúci produkt, ktorý sa vám bude hodiť pri dokončovaní kúpeľne. Jeho univerzálny charakter znamená, že ho môžete použiť aj do kuchyne. Vďaka nemu utesníte škáry a efekt bude estetický a dlho vydrží. Ľahko pripojíte umývadlo k stene alebo sprchovací kút k podlahe. Silikón je odolný voči vlhkosti, takže zabraňuje tvorbe plesní a húb. Ba čo viac, bez problémov ho využijete aj na balkóne. Je to spôsobené jeho odolnosťou voči poveternostným vplyvom a slnečnému žiareniu. Ceresit CS25 mramorový biely silikón je univerzálny, takže dobre poslúži v každom interiéri. Hľadáte iný odtieň, aby ste s obkladom vytvorili jednotný celok? Pozrite si našu ponuku silikónov.
- Trvalo flexibilné
- Odolný voči poveternostným vplyvom a UV žiareniu
- Vodotesný, pre vnútorné aj vonkajšie použitie
- CS 25 má vzorec MicroProtect a obsahuje aktívne látky, ktoré blokujú rozvoj húb a plesní 3 spôsobmi: minimalizujú možnosť tvorby spór plesní, bránia ich rastu a možnosti šírenia
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Sanitárny silikón |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Ceresite |
| Dĺžka nádoby | 50 mm |
| Maximálna šírka štrbiny | 30 mm |
| Lineárne pokrytie | 15 m |
| Šírka nádoby | 50 mm |
| Výška nádoby | 250 mm |
| séria | CS 25 |
| Typ kontajnera | Príspevok |
| Základňa | Na silikónovej báze |
| Čas kutikuly | 15 min |
| Doba schnutia | 15 min |
| Hustota | 1000 kg/m³ |
| Maximálna odolnosť voči vysokej teplote | 120 °C |
| Maximálna teplota aplikácie | 40 °C |
| Spôsob aplikácie | Nábojová pištoľ |
| Minimálna odolnosť voči vysokej teplote | -40 °C |
| Minimálna aplikačná teplota | 5 °C |
| Objem | 280 ml |
| Odolnosť voči poveternostným vplyvom | Odolný voči poveternostným vplyvom |
| Odolnosť voči ultrafialovému žiareniu | Odolné voči UV žiareniu |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Kód produktu | 9000101119886 |

1850 + recenzí








