DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Kvetináče a truhlíky
- Cloe balkónový kvetináč 50 cm biely
Cloe balkónový kvetináč 50 cm biely
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Cloe balkónový kvetináč 50 cm biely3-7 dní20,22 €16,44 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Balkónový kvetináč Cloe v bielej farbe je veľká nádoba, do ktorej môžete zasadiť viacero rastlín alebo takú, ktorá vyžaduje viac miesta. Nádoba je vybavená samozavlažovacím systémom. Vďaka tomu bude mať vaša rastlina vždy dostatok vlahy. Výrobok má predĺžený, obdĺžnikový, moderný tvar a módnu travertínovú farbu.
Vlastnosti a výhody
Biely balkónový kvetináč Cloe by sa mal stať súčasťou aranžmánu vašej obývačky, spálne či kancelárie, ak milujete kvety a chcete ich mať vo svojom okolí. Produkt vám umožní vysadiť niekoľko jedincov na jedno miesto. Pre veľkú rastlinu bude dobrou voľbou aj črepník s objemom deväť a pol litra. Nádoba je vybavená nádržkou na vodu a drenážnymi otvormi. Vďaka tomu prebytočná vlhkosť presakuje cez substrát a hromadí sa v podnose, odkiaľ môže rastlina kedykoľvek nasať vodu. Balkónový kvetináč Cloe 50 cm biely je ukážkou moderného dizajnu, ktorý sa skvele hodí do súčasných aranžmánov. Pripravili sme pre vás širokú škálu produktov zo série Cloe. Kvetináče nájdete v rôznych tvaroch, veľkostiach a farbách.
- Moderný štýl, módne farby a dizajn
- Má vodnú nádrž
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka (cm) | 18 cm |
| šírka (cm) | 50 cm |
| výška (cm) | 17 cm |
| séria | Chloe |
| Kapacita (l) | 9,5 l |
| Drenážne otvory | Drenážne otvory |
| Hmotnosť (kg) | 0,5 kg |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | Biela/travertín |
| Kód produktu | 8003507944008 |

1850 + recenzí








