DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Drevo a dosky
- Dekoračné drevo
- Dekoračná paleta Ackerman 80 x 120 cm
Dekoračná paleta Ackerman 80 x 120 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dekoračná paleta Ackerman 80 x 120 cm3-7 dní29,48 €23,96 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Dekoratívna paleta Ackerman je produkt vyrobený z prírodného materiálu, ktorý je možné použiť na rôzne spôsoby v záhrade aj v domácnosti. Paleta je vyrobená z masívneho borovicového dreva. Vyznačuje sa mimoriadnou odolnosťou, takže si môžete byť istí, že vám bude slúžiť dlhé roky. Naša ponuka zahŕňa rôzne modely dekoračných paliet.
Vlastnosti a výhody
Dekoratívna paleta Ackerman 80 × 120 cm je vyrobená z masívneho borovicového dreva. Ide o estetický a odolný produkt, ktorý vám bude slúžiť dlhé roky. Prezentovanú paletu môžete použiť mnohými rôznymi spôsobmi. Skvele sa hodí ako materiál na nábytok. Z paliet sa vyrábajú veľmi módne stolíky, kreslá, ležadlá, sedačky a podobné prvky interiérového dizajnu. Takto vyrobený nábytok sa perfektne hodí na terasu, ale skvele zapadne aj do škandinávskych a minimalistických interiérov. Palety sa tiež používajú na výrobu malých vertikálnych záhrad, plotov, debničiek na rastliny a sklady a záhonov pre zvieratá. Naša ponuka zahŕňa aj polovičné palety a minipalety s menšími rozmermi ako prezentovaný produkt. Pozývame vás, aby ste sa zoznámili so sortimentom predajne Castorama.
- Možnosť individuálnej úpravy (impregnácia, lakovanie)
- Prírodný produkt, ktorý si zachováva svoj vzhľad po celé roky
- Vysoká odolnosť proti poškodeniu
Technické špecifikácie
| Dĺžka produktu | 1200 mm |
|---|---|
| šírka (cm) | 80 cm |
| Hrúbka produktu | 12 mm |
| Hmotnosť (kg) | 11 kg |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Materiál | Drevo |
| Farba | Prirodzené |
| Farebná skupina | Prirodzené |
| výška (cm) | 10,5 cm |
| Hĺbka (cm) | 120 cm |
| Kód produktu | 5902188063899 |

1850 + recenzí









