DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Bazény a príslušenstvo
- Bazény a záhradné vírivky
- Dreampool Kea oceľový bazén 3,5 x 1,2 m
Dreampool Kea oceľový bazén 3,5 x 1,2 m
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dreampool Kea oceľový bazén 3,5 x 1,2 m3-7 dní2 042,19 €1 660,32 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový bazén Dreampool Kea je celoročný produkt, ktorý sa skvele hodí do záhrady aj na pozemok. Je vyrobený zo stabilnej a odolnej ocele. Na výrobok sa vzťahuje štvorročná záruka. Rozmery bazéna sú 350 x 120 cm. Produkt si môžete jednoducho nainštalovať do záhrady sami. Ponúka široké možnosti usporiadania.
Vlastnosti a výhody
Hľadáte malý bazén do záhrady alebo na pozemok, vďaka ktorému strávite príjemné chvíle v letných dňoch? Oceľový bazén Dreampool Kea 3,5 x 1,2 m je presne to, čo hľadáte. Výrobok sa vyznačuje stabilnou odolnou oceľovou konštrukciou, vďaka ktorej si môžete bazén užívať dlhé roky. Produkt umožňuje svojpomocnú montáž, ktorá je veľmi jednoduchá. Rozmery produktu sú 350 x 120 cm. Jeho povrchová úprava je grafitová. Oceľový bazén Dreampool Kea jednoducho prispôsobíte vašej záhradnej úprave. Produkt série Dreampool má štvorročnú záruku na konštrukciu. Je tiež úplne bezpečný, takže sa v ňom môžu kúpať aj deti. Predajňa Castorama ponúka aj ďalšie celoročné bazény.
- Po celý rok
- Oceľ
- 4 roky záruka
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Bazén s čerpadlom |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | GRE |
| Priemer (cm) | 350 cm |
| výška (cm) | 120 cm |
| Podrobnosti o záruke | 4 roky stavba, 2 roky príslušenstvo |
| séria | Dreampool |
| Kapacita (l) | 10102L |
| Zahrnuté | konštrukcia bazéna, bazénová fólia, bezpečnostný rebrík, skimmer, vratná tryska, potrubia a armatúry, piesková filtrácia, piesok |
| Hmotnosť (kg) | 137 kg |
| Farba | Grafit |
| Tvar produktu | Okrúhly |
| Materiál | Polyvinylchlorid (PVC) a oceľ |
| Kód produktu | 8412081272504 |

1850 + recenzí











