DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Obklady na stenu
- Nástenné panely
- Drevený panel Stegu Pino grafit ombre 0,6 m2
Drevený panel Stegu Pino grafit ombre 0,6 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Drevený panel Stegu Pino grafit ombre 0,6 m23-7 dní39,76 €32,32 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Hľadáte nápady na dokončenie dekoratívnej steny alebo kuchynského ostrovčeka? Drevený panel Stegu Pino grafitový ombre bude na tento účel ako stvorený. Tmavý odtieň je jemne tieňovaný, vďaka čomu prvok pôsobí prirodzene. Výrobok je impregnovaný a pripravený na inštaláciu na vybraný čistý a hladký povrch
Vlastnosti a výhody
Ak potrebujete dokončovacie materiály na vytvorenie dekoratívnej steny, vyberte si drevený panel Stegu Pino grafit ombre 0,6 m2. Vyznačuje sa priestranným dizajnom, ktorý aj napriek tmavému odtieňu navyše opticky zväčšuje interiér. Čierna farba sa bude hodiť k moderným, elegantným, ale aj viac loftovým a klasickým aranžmánom. Drevený panel Stegu Pino graphite ombre je ideálny na zobrazenie jednej steny v miestnosti. Okrem toho môže byť použitý ako dekoratívny prvok pre kuchynský ostrovček alebo obloženie krbu. Výrobok je pripravený na pripevnenie lepidlom. Bol vyrobený z kvalitného dreva a impregnovaný. Pozrite si ďalšie odtiene v našej ponuke
- Netradičná úprava interiéru
- Vyrobené z kvalitného dreva
- Jednoduchá montáž
- Ekologická výroba
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 4 |
|---|---|
| Typ balenia | balenie |
| Marka | Stegu |
| Dĺžka produktu | 380 mm |
| Hrúbka produktu | 20 mm |
| Šírka produktu | 380 mm |
| séria | Kolekcia dreva |
| Typ montáže | Lepidlo |
| Hmotnosť (kg) | 0,98 kg |
| Farba | Grafitové ombre |
| Materiál | Drevo |
| Kód produktu | 5907762312486 |

1850 + recenzí











